Чи правомірно задоволення позовних вимог позивача?
3 і 4 березня 2010 року в магазині була проведена ревізія де виявилася нестача. Ревізія проводилася двома ревізорами Опис велася в одному екземплярі і запис велася тільки з їхньої сторони.5 березня зав.магазіном була відсутня з поважної причини але ревізори продовжили ревізію.После закінчення ревізії під'їхала завідуюча і її змусили підписати опис під давленіем.она підписала але при цьому в порівнювальної відомості написала що 80000 руб вона визнає а решту суми нет.Ета сума була віддана в борг працівникам підприємства в рахунок заробітної плати.29 липня позивач звернувся до суду про стягнення недостачі . Суд виніс рішення на користь істца.В ході судового процесу з'ясувалося що опис велася з численними помилками з помарками з грубими порушеннями методичних рекомендаціі.Во час ревізії зав.маг.находілась на лікарняному листку і її попросили вийти на ревізію.В подальшому вона теж перебувала на лікарняному - до 8 липня 2010 року з деякими перервами і не могла звернутися до суду іском.Ей також була надана довідка з медичного закладу про звільнення її від розумових і емоційних навантажень з 11 березня 2010 по 11 березня 2011 року. Суддя при винесенні посилалася на строк позовної давності правомірні її дії.
Ілля.
Відповідь юриста:
Привіт, Ілля. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи. У будь-якому випадку рішення суду може бути оскаржене.
Додаткові матеріали:
Як розібратися з нарахованими відсотками за кредитним договором?Виготовлювач меблів вимагає оплатити її доставку: як заперечити?Як оскарження рішення суду, якщо засуджений не згоден з ним?Який термін є у позивача для оскарження рішення суду в касаційному порядку?Чи має сенс скеровувати апеляційну скаргу на рішення суду