Чи може працювати в правоохоронних органах особу, звільнену від кримінальної відповідальності?
Я був притягнутий до кримінальної отвецтвенности за Статтею 116. побої. 1. нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю, але не спричинили наслідків, зазначених у статті 115 цього кодексу.
Висновок суду: Стаття 25. Припинення кримінальної справи у зв'язку з примиренням сторін
[Уголовно-процессуальный кодекс РФ] [Глава 4] [Статья 25]
Суд, а також слідчий за згодою керівника слідчого органу або дізнавач за згодою прокурора вправі на підставі заяви потерпілого або його законного представника припинити кримінальну справу стосовно особи, підозрюваного або обвинуваченого у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, у випадках, передбачених статтею 76 Кримінального кодексу Російської Федерації, якщо ця особа примирилася з потерпілим та загладити заподіяну йому шкоду.
При такому розкладі подій, яка в мене ймовірність поступити на службу в органи міліції?? Заранее спасибо!!
Микола
Відповідь юриста:
Привіт, Микола. Не можуть бути прийняті на службу до міліції громадяни, які мають або мали судимість. Однак у вашому випадку відбулося примирення потерпілого з особою, що звільняються від кримінальної відповідальності, і загладжування останнім заподіяної потерпілому шкоди. Таким чином, ви були звільнені від кримінальної відповідальності. Навіть якщо б вас засудили за ст. 116 КК РФ, то після закінчення одного року після відбуття покарання за даною статтею у вас була б погашена судимість. А особа судимість якої погашена є не судимим і може працювати в правоохоронних органах.
Додаткові матеріали:
Чи може директор компанії отримати від співробітника поліції відомості про ...Як кваліфікується нескінчена крадіжка і яке покарання за неї передбачено?Відшкодування шкоди і притягнення до кримінальної відповідальності винну в ...Слідчий не видав постраждалій стороні постанову про припинення кримінальної ...Заяву в прокуратуру про порушення кримінальної справи