Позовна заява про виселення з квартири та необхідний пакет документів
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, які документи необхідно надати в суд, щоб подати позовну заяву про виселення (анулювати постійну реєстрацію) колишнього власника (мого колишнього чоловіка). Ситуація ускладнена тим, що він прописав у мою квартиру і свою дитину (2 роки).
У нього, за моїми даними, куплена квартира в Звенигороді. Є 3 кімнатна квартира у батьків в Димитровграді і там же є у батьків ще двокімнатна (на батьків, напевно, зареєстрована) - колишня моя, яку він в період шлюбу переоформив на себе
крім того, чи можна одновреемнно подати позов про виконання УГОДИ про сплату аліментів (яке у мене на руках). Колишній чоловік поміняв роботу, і тепер говорить про те, що автоматично на роботі не буде пред'являти УГОДА, а буде видавати мені на руки скільки вважає за потрібне. (Впевнена, що буде вважати не потрібно це робити).
Якщо я подаю УГОДА через суд, що буде відбуватися далі? суд бедет розглядати саму угоду, або присудить йому аліменти в розмірі 30 відсотків окладу? (А оклад офіційний у нього - 10000 р, За його власним свідченням).
Відповідь юриста:
Привіт, в заяві необхідно вказати наступну інформацію: найменування судового органу; інформація про позивача і відповідача; клопотання позивача про виселення громадян; підстави для пред'явлення вимог позивача, та докази, що підтверджують ці підстави; відомості про досудових розглядах; перелік доданих до позовної заяви документів , їх копії. Позовна заява до суду про виселення повинно містити такі документи:
- Техпаспорт або характеристика житлового приміщення;
- Копія ордера на квартиру або договору соціального найму;
- Форма 9 - довідка про реєстрацію виселяється (довідці має бути не більше одного місяця з моменту отримання);
- Докази, грунтуючись на яких подається позовна заява про виселення;
- Документ (квитанція, марка) про оплату державного мита;
- Копії позову по числу відповідачів і третіх осіб і т.д.
При складанні позову про виселення краще скористатися допомогою кваліфікованого адвоката, адже якщо заява буде містити невірні підстави і грунтуватися на помилкові норми, ви можете не досягти бажаного: у громадян залишаться оспорювані права, а Ви втратите можливість відстояти свої законні права, так як по одному і тій же справі до суду можна звернутися лише одного разу.
Угода про сплату аліментів - це договір, виконувати який батько дитини зобов'язаний. Ви вправі звернутися до суду для спонукання другої сторони до виконання зобов'язань угоди.
Додаткові матеріали:
Чи можна позбавити батька дитини батьківських прав, якщо останній не цікави ...Як правильно написати заяву про виселення колишнього чоловіка з квартири?Що зробити для встановлення батьківства дитини і записи в якості батька?Як скласти позовну заявлленіе у зв'язку з невиплатою грошових коштів за за ...Як стягнути заборгованість за договором оренди та моральну шкоду?