Право адміністрації кафе відмовити громадянам в обслуговуванні

Добрий день!

Нещодавно я працювала в кафе ТОВ «Ф» кінотеатр Г офіціантом, звільнилася від туди з причиною "за сімейними обставинами " (в трудовій стоїть відмітка "звільнилася за власним бажанням ") і влаштувалася працювати в офіс недалеко від колишнього місця роботи.
Отже в чому суть проблеми: нещодавно я вирішила сходити туди пообідати зі своїм колегою, і керуючий кафе Кондратьєва Світлана Леонідівна) заборонила мені відвідини закладу на півроку (!) Як вона висловлюється "без пояснення причин ". Я вирішила зі своїм колегою все ж випробувати долю і відстоювати свої права колишнього співробітника!
Після замовлення обіду, до нас виходить керуючий і просить мене відійти з нею в бік і поговорити, на що я відповідаю що нікуди йти не хочу і зручно мені буде розмовляти на місці. Але керуюча почала проявляти все більшу наполегливість, після якої я пішла їй на зустріч і відійшла. Повернувшись, я ще більше "очманіла " від слів керуючої розпорядиться не обслуговувати всіх осіб які прийдуть у цей заклад разом зі мною! Опустимо момент того що мій колега виясненял відносини з керуючим і записів в "книгу скарг " скажу одне, виразної відповіді окрім "без пояснення причин " я не отримала.

Питання у мене такий, оскільки хочеться відстояти свої права на законне обслуговування в закладі громадського харчування, чи існують органи захищають такого типу інтереси споживача? якщо раптом в сл. раз нам дійсно відмовлять в обслуговуванні.

ПС. Знайшовши в цьому ж закладі "Правила для працівників " і список причин по якому клієнта мають права не обслуговувати "без пояснення причин ", з'ясували, що під цей список потрапляють такі особи: в наркотичному або алкогольному сп'янінні, що псують інвентар приміщення і ще один пункт, кіт. я на жаль не запам'ятав. Але те, що ми не під один із цих пунктів не попадаємо, це 100%.
Тобто на особу виходить повний бєспрєдєл менеджменту закладу!

Відповідь юриста:

Привіт В основі надання послуг громадського харчування лежить так званий публічний договір.

Згідно зі ст. 421 ГК РФ. Громадяни та юридичні особи вільні в укладенні договору. Примушування до укладення договору не допускається. Умови договору визначаються на розсуд сторін.

Згідно зі ст. 426 ЦК України. Публічним договором визнається договір, укладений комерційної організацією і встановлює її обов'язки з продажу товарів, виконання робіт або надання послуг, що така організація за характером своєї діяльності повинна здійснювати стосовно кожного, хто до неї звернеться.

Вам необхідно вимагати книгу скарг при відмові адміністрації, а для надійності доведіть своє невдоволення до відома торгової інспекції.

 

Додаткові матеріали:

  • Чи може адміністрація кафе утримати неустойку при поверненні грошей за майб ...
  • Чи можна відмовитися від додаткового договору при укладенні договору купівл ...
  • Як повернути передоплату за водійські курси якщо передумав їх відвідувати?
  • Що робити якщо директор магазину відмовив покупцеві в обслуговуванні?
  • Правомірність одностороннього розірвання договору на технічне обслуговуванн ...

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ