Заява про стягнення
У будь-який момент свого життя або діяльності як юридичні особи, так і звичайні громадяни (фізичні особи) входять у різні правові відносини. В ході цих правовідносин будь-яка сторона може навмисно або ненавмисно порушити права, свободи, інтереси іншої сторони. Це неминуче. Однак, закон передбачає не тільки покарання винуватця, але і зобов'язує його відшкодувати шкоду, заподіяну потерпілій стороні його діями або бездіяльністю.
Заява про стягнення грошових коштів - найбільш поширений позов в судовій практиці. Найпоширеніші позови:
- Стягнення шкоди, заподіяної внаслідок ДТП;
- Стягнення аліментів, в тому числі на утримання батьків;
- Стягнення збитків, неустойок, викликаних невиконанням договірних зобов'язань;
- Стягнення заробітної плати, дивідендів, регресу, посібники тощо;
- Стягнення матеріального збитку, викликаного порушенням майнових і немайнових прав;
- Стягнення моральної шкоди.
Договірними відносинами регулюється добровільне відшкодування збитків (штрафи, пені неустойки, гарантійні зобов'язання тощо). Але найчастіше стягнення відшкодування доводиться проводити в судовому порядку, так як відповідач або відмовляється відшкодувати збиток, або не погоджується з умовами або сумами відшкодування.
Фахівці нашого центру проводять стягнення заборгованості фізичних та юридичних осіб, компенсації шкоди, зумовленої невиконанням договірних зобов'язань, стягнення інших платежів, використовуючи при цьому всі ефективні законні способи. Ми забезпечуємо захист інтересів наших довірителів на досудовій стадії, в суді, апеляційних інстанціях.
Додаткові матеріали:
Позовна заява про відшкодування шкодиПозовна заява про відшкодуванняПозовна заява - БоргСтягнення шкодиВідшкодування заподіяної шкоди