Відмова в праві на виїзд за кордон
Громадяни Російської Федерації мають конституційним правом вільно виїжджати за межі РФ. В той же час встановлено кілька підстав, з яких громадянин отримає відмову в праві на виїзд за кордон. Однак рішення уповноваженого органу про відмову не є безповоротним, оскільки воно може бути оскаржене до суду заінтересованою особою як порушує його права і свободи.
Відмова в праві на виїзд передбачений законом, якщо заявник уклав трудовий договір, що встановлює тимчасове обмеження права на виїзд за кордон, був обізнаний з відомостями, що становлять державну таємницю, і строк обмеження ще не минув. Також не вправі виїхати за межі Росії за власною ініціативою громадянин, який перебуває на військовій службі за призовом, на альтернативну цивільну службу, підозрюваний чи обвинувачений в скоєнні кримінального злочину, засуджений по кримінальній справі, або повідомив про себе помилкові відомості.
Значну частину осіб, які отримали відмову в праві на виїзд, складають громадяни, які не виконують зобов'язання, накладені судом, наприклад, боржники за банківськими кредитами, аліментах або штрафам. Іноді внаслідок несвоєчасного надходження відомостей про погашення заборгованості, туристів не допускають до посадки в літак. При цьому громадяни зазнають збитків через невикористаних квитків і путівок. У таких випадках не тільки порушується право на виїзд, але і створюються перешкоди до здійснення інших прав.
Наші фахівці нададуть необхідну допомогу в зборі доказової бази, підготують текст скарги в найкоротший термін, оскільки на звернення до суду дається дуже короткий період часу.
Додаткові матеріали:
Заява про стягненняВизнання наймача таким, що втратив право користування житловим приміщеннямВизнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування про надання жило ...Відмова в реєстрації за місцем проживанняВідмова в наданні земельних ділянок