Забезпечення виконання зобов'язань
Закон передбачає безліч способів забезпечення виконання зобов'язань. Серед них найпоширеніші: завдаток, застава, поручительство, банківська гарантія, неустойка, утримання майна боржника. Договором також можуть бути передбачені інші способи забезпечення зобов'язань, що не суперечать чинному законодавству. Всі договори забезпечення зобов'язань повинні бути здійснені в письмовій формі.
Застава вважається одним з найбільш оптимальних видів забезпечення, однак при оформленні застави необхідно брати до уваги безліч юридичних моментів і організаційно-правових питань, особливостей судової системи, державної реєстрації майнових прав. Теорія і практика регулювання заставних відносин свідчить, що без залучення досвідченого юриста неможливо забезпечити належне забезпечення своїх вимог.
У заставу зазвичай приймаються бистроліквідние матеріальні цінності, а сума застави розраховується з урахуванням неустойки та всіх можливих втрат кредитора при реалізації заставного майна.
Порука - також досить поширена форма забезпечення зобов'язань. Поручитель і боржник несуть перед кредитором солідарну відповідальність. Договором може бути передбачена субсидарную відповідальність.
Наші фахівці здійснюють фактичне забезпечення виконання зобов'язань і його належне юридичне оформлення. В залежності від обставин ми визначимо оптимальні форми й ефективні способи забезпечення, гарантують дотримання ваших законних інтересів. Ми забезпечуємо права заставодержателя на предмет застави, здійснюємо стягнення заставного майна, надаємо юридичну допомогу при його реалізації.
Додаткові матеріали:
Заява про стягненняСтягнення заборгованості за кредитним договором із зверненням стягнення на ...Відмова в реєстрації за місцем проживанняВиконання зобов'язаньЗахист права власності