Як оскаржити накладене адміністративне стягнення за п.2.5 ПДР.
Автомобіль припаркований на проїжджій частині біля узбіччя (у ряді інших автомобілів) був пошкоджений, пошкодження виявлено вранці, аварійний сигнал і знак аварійі виставлений не був, інспектор викликаний на місце ДТП видав довідку про ДТП і протокол на адміністративне порушення кваліффіціровав не виставлена знака та невключення аварійного сигналу як порушення п.

 

Як оскаржити рішення мирового судді про адміністративне правопорушення?
Здрастуйте!
Велике прохання допомогти в такій ситуації: Є постанова ОСП УФССП про порушення виконавчого провадження від 09.09.2010р. на підставі постанови № 5401 від 05.11.2009г. ОВД по муніципальному району по справі про адміністративне правопорушення у відношенні пана Новікова О.

 

Чи можна замість позбавлення прав домогтися штрафу за адміністративне правопорушення?
Добрий день, днями потрапив у ДТП, винним визнали мене, але штраф виписали "Не впорався з керуванням ТЗ". Мене на слизькій дорозі винесло на зустрічну смугу через 2 суцільні і сталося зіткнення з іншим ТЗ.

 

Як оскаржити протокол про адміністративне правопорушення?
Привіт у мене така ситуація: У мене вдома були гості, потім ми пішли їх проводжати, поки чекали таксі стояли біля моєї машини під дворе.К нам під'їхала машина ДПС, співробітник ДПС запитав чия машина, на мою відповідь що моя попросив пред'явити документи.

 

Не згоден з протоколом про адміністративне правопорушення: що робити?
Потрапив у ДТП. Виїжджав з двору будинку з другорядної дороги на головну. Мене пропускала машина, що стоїть на головній дорозі, тому їй потрібно було повернути у двір (з якого я і виїжджав). Я почав повертати і коли завершував маневр у мене врізався автомобіль, який рухався по зустрічній смузі.

 

Які шанси отримання штрафу за адміністративне правопорушення замість позбавлення прав?
Здрастуйте! Прошу Вас роз'яснити ситуацію Була позбавлена прав за Протокол "рухалася по дорозі з одностороннім рухом у зустрічному напрямку" в "виправдання" можу сказати, що не зреагувала на "цеглину", так як була проведена реконструкція доріг, що стало несподіванкою для мене на погано освітленій вулиці.

 

Як оскаржити протокол про адміністративне правопорушення?
Здравствуйте.
Ситуація:
- З 17.02.11 по 19.03.11 А /м стояв у дворі будинку несправний - сів акумулятор.
- 15.03.11 купив ЗУ і зарядив
- 19.03.11 Завів двигун
- 23.03.11 відігнав в автосервіс
- 26.

 

Чи можна оскаржити адміністративне покарання, якщо правила порушені внаслідок поганого самопочуття?
Два місяці тому дігаясь на своєму автомобілі, перед поворотом на вулицю Єлисеєвський провулок, мені стало раптово погано: закрутилася голова, потемніло в очах. В результаті виїхала під знак 3.

 

Співробітники ГИБДД виписали протокол про адміністративне правопорушення: що робити?
2 інспектора 3 РОБ ДПС УВС по САО м. Москви 12.12.2010 приблизно о 14.00 при несприятливих погодних умовах слідували на машині ДПС за УАЗ Патріот з боку вул.

 

 

 

 

Позбавили прав
Якщо співробітник ГИБДД вилучив ваші водійські права, отримавши тимчасове посвідчення ви можете перебувати за кермом вашого транспортного засобу аж до винесення судового рішення, але цей час краще присвятити консультацій з адвокатом.

 

ДТП відшкодування
Страховий договір - це ще не гарантія відшкодування збитку при ДТП. Для того, щоб цей інструмент спрацював на вашу користь, необхідно виконати ряд вимог, перше з яких - викликати інспекторів безпеки дорожнього руху.

 

Повернути права
З посиленням відповідальності за порушення ПДР зростає переконання, що мета співробітників ГИБДД - не підвищення безпеки на дорогах, а збір водійських посвідчень. Хоча інспектор лише вилучає посвідчення водія, а покарання у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом встановлює суд, не варто чекати судового засідання, простіше повернути права «по гарячих слідах», так як після винесення судового рішення його доведеться оскаржувати в різних інстанціях з дотриманням процедури і строків.

 


1 2

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ