Заміна частин транспортного засобу за рахунок споживача

Здав 25 травня технічно справну машину в автосервіс на планове ТО. У сервісі мені сказали, що треба замінити ремінь ГРМ. Я оплатив вартість запасних частин, т.к їх треба було замовляти. 27 травня мені позваний з сервісу і повідомили, що машина готова, тільки вона стала погано працювати. на неї треба проїхати кілометрів 20-30 для одоптаціі. Я забрав машину з сервісу, проїхав 30 км, вона стала працювати ще гірше (не правильно встановлені газорозподілу) Через 2 години після виїзду з сервісу я її знову поставив на ремонт. У сервісі мені сказали, що машина погано працює із за паливної системи, необхідно заплатити ще 6000 рублів. Я попросив щоб вони устранілісвоі похибки.
29 травня з сервісу подзвонили і сказали що машина готова, тільки пробита котушка запалювання. Я долзен її купити, а вони встановлять.
На момент здачі машини в ремонт вони проводили діагностику і все було справно. Як мені бути, Вимагати, щоб вони все усунули за свій рахунок, або знову платити їм за їх косяки? За ремонт я вже заплатив майже 40 тисяч Замана масла і ременя ГРМ.


Відповідь юриста:

Привіт, провівши незалежну експертизу до суду у вас з'являться підстави для направлення позову і впевненість у джерелі виникнення пошкоджень, ви заощадите час.

При складанні позовної заяви про відшкодування матеріального збитку вказується розмір матеріального збитку, який, на думку заявника, підлягає відшкодуванню. Позивач повинен грунтуватися на дані надані відповідним експертним висновком та різні, що підтверджують матеріальний збиток, акти.



Позовна заява про відшкодування матеріальної шкоди подається у письмовій формі до районного суду за місцем проживання однієї із сторін у справі, або мировому судді. У заяві потрібно вказати наступну інформацію:
- Найменування суду;
- Прізвище, ім'я, по батькові позивача, його місце проживання, а також прізвище, ім'я, по батькові представника і його місце проживання, якщо позовна заява подається до суду представником;
- Прізвище, ім'я, по батькові відповідача, його місце проживання (найменування та адреса);
- Суть порушення прав і законних інтересів заявника та його клопотання;
- Підстави для пред'явлення вимог позивача, та докази, що підтверджують ці підстави;
- Розмір завданої шкоди, що підлягає відшкодуванню, який визначається на підставі висновку експертного органу;
- Акт, в якому зафіксовано заподіяну майну шкоду і вказана особа, яка зобов'язана здійснити відшкодування матеріального збитку;
- Відомості про досудових розглядах;
- Перелік доданих до позовної заяви документів.

Якщо ви плануєте клопотати про отримання відшкодування не тільки заподіяної шкоди майну, а й понесених судових витрат, а також витрат на проведення оцінок, і експертиз, необхідно додати до заяви відповідні документи (чеки, акти і т.п).

 

Додаткові матеріали:

  • Як скласти позовну заяву про стягнення заробітної плати?
  • Порядок стягнення матеріальних збитків з сервісного центру
  • Відшкодування матеріальної шкоди при ремонті транспортного засобу
  • Правила напрямки цивільного позову про відшкодування збитку
  • Позовна заява про позбавлення батька його батьківських прав

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ