Оплата утримання та ремонту другого житла чоловіком і його родиною

Завствуйте!
Маємо у власності житлове приміщення, придбане в спільному браке.Собственность оформлена на мужа.Для нього це приміщення є другим житлом. Для мене (дружина) це єдине житло, я і двоє дітей зарегістрірова на цій площі. ГУП ЕВАЖД нараховує за статтею "зміст і ремонт " згідно Постанов Уряду Москви на всю загальну площу, як за площу, яку займає понад встановлені норм.То, що житлове приміщення знаходиться в спільній власності без визначення часток не враховується при нарахуванні за статтею " сод.і ремонт ". згідно з додатком 10 до Постанови №1112-ПП от10122008г. п.1-2 соціальна норма площі житла для розрахунку і надання пільг з оплати за житлове приміщення і опалення
Встановлена норма площі житла для нарахування плати за утримання і ремонт житлового приміщення визначається як соціальна норма площі житла для сім'ї певного слстава плюс 7кв.м. для кожного зарегістрірованног на даній площі гражданіна.Я не можу довести ГУП ЕВАЖД що моя сім'я з трьох осіб за площу займану в межах встановлених норм за цю площу повинна платіьпо відповідною ціною згідно Постанов Уряду Москви.
Може я не права будь ласка підкажіть.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, платити за друге житло повинен тільки ваш чоловік. Ви можете визначити частки в зазначеній квартирі і вимагати нарахування за подвійним тарифом лише на частку дружина. При відмові ГУП в перерахунку - ви маєте право звернутися до суду для вирішення даного питання.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи відповідає Закон міста Москва "Про забезпечення права жителів міста Мос ...
 • Як здійснюється нарахування комунальних послуг для власника двох квартир?
 • Як відбувається оплата комунальних платежів власником двох квартир?
 • Яка норма площі житлового приміщення на одну людину?
 • Як контролювати витрату коштів на утримання і ремонт житлового приміщення?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ