Вимога виплати цільового внеску згідно Статуту Спілки художників

Я, Руденко Олександр Дмитрович 1944 року народження.
Член Національної спілки художників Росії, Московське Відділення ТШХ (Творчий Союз Художників)
Член Національної спілки художників СРСР № 25953 від 1986 р
Пенсіонер, ветеран праці.
Урядова нагорода -20 Перемоги у ВВВ, під час служби на Північному Флоті.
Змушений звернутися до Вас, як Президента РФ і просто як юристу.
Правління СГ МО ТШХ, протягом багатьох років створило нестерпний систему поборів - за 10% зі всіх проплат за творчі майстерні видані художникам з фондів нежитлового фонду Москви в безоплатне користування - комунальні платіжними 10% платити готівкою в бухгалтерію ТШХ, електроенергія - 10 %, страховий поліс -10% + 500р. (сума маленька),
Осудна такса -128р. За 1 кв.метр майстерні в рік
І все це як цільовий внесок !!!
При питанні, на які цілі, подібні побори, відповідь гранично проста - «У нас маленька зарплата».
Щодо «цільового внеску» - пункт 7 Статуту Спілки Художників Росії, як можлива була віза Мін'юсту РФ на подібний пункт Статуту, без належної його розшифровки - правової, юридичної, і тимчасового формату !!!
Інакше пункт 7 - цільові внески, став щитом, будь-якій протиправній фінансовій акції, що і відбувається. Хто ж стане заперечувати візу Мін'юсту, за пунктом 7 Статуту ? !!
Всі творчі майстерні є майстернями Президента МО ТШХ госп. Худякова К.В. , А художникам передаються у тимчасове користування на 1 рік, з можливою пролонгацією, за умови оплати Всіх осудних 10% -них «цільових внесків». Ні оплат, які не буде пролонгації
І немає у Вас більше майстерні.
А якщо ви, ну ДУЖЕ, наполегливо будете домагатися роз'яснень з питань законності і зверніться в прокуратуру, яка НІЧИМ допомогти вам не зможе посилаючись на пункт 7 Статуту схваленого Мін. Юстом
Вас можуть викликати «на килим» засідання Правління Схр і виключити з членства Спілки Художників, як особа дискредитує чесне ім'я ТШХ, своїм зверненням до прокуратури ! Що і сталося 12 травня 2011 року.
Правда виписку з протоколу засідання мені не дали (літні канікули немає на місці людей )
А по суті просто тягнуть до кінця року, що-б потім не підписати внутрішній договір на творчу майстерню (президента Худякова) і запропонувати звільнити приміщення !!!
Інакше кажучи, адімністрація СХ на чолі з правлінням Збудували чітку структуру Вертикалі «удільного князівства, з обьязательно Барський десятиною»
І ніхто (прокуратура, громадська палата не вбачають в цьому шахрайства і вимагання - «Все відповідно до Статуту» !!! Вибачте, мені 67 років і маса творчих проектів допоможіть розібратися в цій потворної ситуації, нахабного і аморального вимагання «панської десятини» мені вже фізично важко, - Коли ж працювати, і на кого?
З щирим повагою, Олександр Руденко.


Відповідь юриста:

Здравствуйте, Александр. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, в тому числі і статутом, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Оскарження відмови Голови дачного товариства
 • Продовження короткострокової оренди будівлі, на яке немає правовстановлюючи ...
 • Чи можна повернути вступної внесок, якщо необхідність у членстві СРО відпал ...
 • Чи можуть скасувати звання ветерана праці, присвоєне помилково?
 • Відчуження виключного права на творчу роботу

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ