Відмова співробітників ГИБДД видати посвідчення водія

Звертаюся до Вас з проханням пояснити і роз'яснити, грунтуючись на статтях закону в ситуації, у мене обстановці в поверненні моїх водійських прав після позбавлення. Вчора 17102001г. я звернувся в Електротехнічний ГИБДД з даним питанням, але мені було відмовлено в цьому. 9042007г. на підставі Постанови мирового судді ділянки № 21 Ахметова Р.Р. я був визнаний винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст 12.8 КРФ про АП і мене позбавили прав на 18 місяців, тобто до 9102008г. 27032009г. на жаль я був знову визнаний винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.12.8 ч.4 КРФ про АП і підданий позбавлення прав керування на 3 роки. У цій же постанові зазначено, що термін позбавлення права керування транспортним засобом починається з дня, наступного за днем закінчення строку адміністративного покарання, застосованого раніше, тобто з 10102008 і закінчується 10102011г., Плюс 10 днів на здачу тимчасового посвідчення, виходить 2010 .2011г. я можу забрати свої права. Але в Електротехнічному ГИБДД мені сказали, що мій термін закінчується 10042012г. Я консультувався у юристів (в декількох юридичних агенствах) і вони в один голос заявили, що термін мого повернення закінчується 20102011г. Звичайно ж я не знімаю з себе відповідальність в тому, що робив ці правопорушення, але я був серйозно покараний за це і до кінця днів буду це згадувати, так як бути такий тривалий час без машини - це як бути без правої руки, повірте.
Переконливо прошу Вас дати мені об'єктивну відповідь у сформованій у мене обстановці.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, які обгрунтування призводить ГИБДД відмовляючи видати ВУ і закінчення терміну позбавлення 10 квітня 2012 року?
В цілому фахівці, з якими Ви радились, відповіли Вам вірно - після закінчення першого терміну починає витікання другий. Це прямо прописано в законі, в ст.32.7 ч.3 КРФоАП.
Ви маєте право вимагати у співробітників ГИБДД письмову відповідь із зазначенням причин відмови повернення Вам ВУ і оскаржити його у вищій інстанції, в суд або в прокуратурі.

 

Додаткові матеріали:

 • Підсумовуються чи покарання про позбавлення водійських прав?
 • Коли починає спливати строк позбавлення водійських прав?
 • Що робити при втраті тимчасового посвідчення: куди заявляти?
 • Коли починає спливати строк для оскарження судового рішення про позбавлення ...
 • Підсумовування термінів позбавлення права керування транспортним засобом

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ