Складання скарги на головного лікаря медичного закладу

куди поскаржитися на завідуючу в обхід головлікаря, тому що вони подруги?
У мене в трудовій є злощасний запис про те, що я була завідуючою поліклінікою. І тепер, коли мене робота на даній посаді не цікавить, куди б я не влаштувалася, з першого ж дня починаються наїзди. Причому не по справі. Я зовсім не претендую на їх посаду. Не подобається, що я пишу дисертацію. Не подобаються, що хворі з іншої ділянки переходять на мій, що ставлюся більш людяним, ніж вона. А доповідні на мене пише, що картки не оформлені (це за 2 моїх місяці роботи на занедбаній ділянці, де НІКОЛИ не проводилася диспансеризація та ін.), Не подобається, що я не дочекалася швидку і відвезла хворого з інфарктом до найближчої лікарні (з медсестрою і тривожним валізкою), вобщем працювати нормально не дає. Я б вже написала скаргу, якби знала кому. У мене дуже "круті" родичі в медицині, і академіки, професори і ректори, так що наїхати хочу по повній, що б залишили в спокої і не заважали працювати

Відповідь юриста:

Здрастуйте, у державній системі охорони здоров'я створена чітка ієрархія. Першою ланкою в якій є рядовий медичний персонал, після йде головний лікар, потім районне, міське і федеральне управління охорони здоров'я.
Для того щоб написати скаргу на головного лікаря вашої установи, дізнайтеся повна офіційна назва органу, що здійснює контроль діяльності медичних установ в вашому районі.
Однак перш - направте скаргу на завідуючу головному лікарю. Якщо останній не діятиме - пишіть скаргу на нього із зазначенням причини.

 

Додаткові матеріали:

 • Надання громадянам Російської Федерації безкоштовної медичної допомоги
 • Завідувачка поліклініки відмовляє в зміні дільничного терапевта: що робити?
 • Вагітній відмовили в постановці на облік без реєстрації: що робити?
 • Чим загрожує матері відмова від госпіталізації дитини, чи можливо позбавлен ...
 • Куди направити скаргу на дії співробітників прокуратури?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ