Отримання паспорта РФ замість паспорта СРСР громадянкою Грузії

у мене на руках крім радянського паспорта і свідоцтва про народження (ну і диплом, атестат і трудова книжка) нічого немає приїхала давно але на громадянство не подавала тому що сильно боліла .Та і щас хворію, невиліковною прогресуючою болезнью.Я не знаю як і з чого почати але я виходжу типу бомжа.Подруга забрала мене до себе в Москву щоб допомогти оформити документи вона готова тимчасово прописати у себе але як мені бути я громадянка Грузії і навіть не знаю є у мене це громадянство чи ні я там не живу з 1990 року. жила в Ростовській області в районі розійшлася з цивільним чоловіком і мені просто нема на що жити тому що не можу працювати а щоб отримати інвалідність мені потрібні документи та й для будь-якої легкої роботи потрібні документи .Від чоловіка я втекла ще весной.Куда мені звернеться я навіть боюся вийти на вулицю щоб не зловили без документів тому що у мене не слов'янське обличчя я гречанка за національністю .Скажу чесно я жила якийсь час у Греції але мене звідти депортували тому що була прострочена віза.Ето було ще в 93 році.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, згідно із законодавством громадянином РФ може бути визнаний той, хто документально доведе своє проживання на території країни на момент 2002 роки (при умови наявності у вас громадянства РФ). Обмін паспортів громадян СРСР на російські паспорти проводився також проводився особам, які постійно проживали (тобто мали реєстрацію) на території Російської Федерації за станом на 1 січня 1992р., Ці особи автоматично отримували (при їх на те згоди) громадянство РФ.

Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, вам необхідна кваліфікована юридична допомога для того, щоб провести стягнення заборгованості та неустойки - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів.

 

Додаткові матеріали:

 • Як отримати паспорти дітям, що народилися в РФ, якщо в паспортному столі у ...
 • Як оформити громадянство РФ студенту, закінчують вуз?
 • Коли після укладення шлюбу можна подавати заяву на набуття громадянства РФ?
 • Як отримати громадянство Російської Федерації в спрощеному порядку?
 • Проблема отримання загальноросійського паспорта після отримання громадянств ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ