Пред'явлення вимоги про відшкодування моральної шкоди від обох батьків загиблої

У ДТП загинула дочка в робочий час при іспоненіі трудових обязанностей.Водітель -працівникам фірми, де працювала дочка. Водій надала свій приватний автомобіль в інтересах фірми без оформлення договору. Я подав до суду на керівника фірми, який визнав нещасний випадок виробничим, але не визнав своєї провини в загибелі моєї дочки, так як він не був особисто за кермом, але погодився виплатити суму мо світовому соглашенію.Суд оформив мирова угода не рішенням суду, а визначенням мирової угоди. Через рік я і моя дружина подали до районного суду позовну заяву на водія, який володів джерелом підвищеної небезпеки і по ст одна тисяча сімдесят дев'ять зажадали моральний ущербСуд задовольнив наш позов. Однак за касаційною скаргою Московська колегія вирішила, що вдруге ми хочемо отримати моральну шкоду по одному і тій же справі.
І передали цивільну справу знову в районний суд.
Вважаю, що Московська колегія не має рації.
По перше. Перший раз я один без дружини подавав заяву на позов до керівника фірми за неналежну організацію праці. Водій в цьому судовому процесі не брав участі і заяву було засновано на статтях Трудового законодавства.
По-друге. Керівник ВІРМА сам запропонував мирову угоду. По-третє. Суд лише оформив ухвалу про наші наміри.
У другому випадку районний суд досконально вивчав позовну нашу заяву і на підставі ст. 1079 ст 151 ст 1064 ч.3 ст 1083 ч.1 ч3 ст 1099 ст.1100 ст. 1101 а також руководстауясь ст. 193-199 ЦПК РФ Прийняв рішення стягнути з відповідача водія певну суму за моральну шкоду.
Тепер, при поверненні цивільної справи знову в той же суд будуть шукати привід, що б виключити наш позов. Але дружина в першому разі не участвовола в позові на керівника фірми, і виходить що і дружина позбавляється задоволення позову взагалі.
в особі ваших фахівців відповісти як нам поводитися в вимогах в задоволенні нашого позову? Якими законодавчими актами я і дружина повинні керуватися, щоб відстояти справедливість?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, законодавство не забороняє висувати вимогу про відшкодування моральної шкоди від різних потерпілих по одному і тій же справі. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, вам необхідна кваліфікована юридична допомога для того, щоб провести стягнення заборгованості та неустойки - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів як в суді, так і в досудових переговорах.

 

Додаткові матеріали:

 • Стягнення моральної шкоди в разі невірних аналізів
 • Заява про уточнення позовних вимог на підставі ЦПК РФ
 • Чи можна припинити справу про відшкодування шкоди, заподіяної собакою?
 • Позовна заява потерпілого в ДТП пішохода
 • Відшкодування моральної шкоди

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ