Чи потрібно котеджного селища входити до складу села

Добрий день. Наш котеджне селище розташоване в безпосередній близькості від села. З одного боку нас розділяє дорога (4 м), з іншого - паркан. У свідченнях на землю формулювання: "Землі населених пунктів в районі д. До Дозволена використання: для будівництва житлових і нежитлових будівель". Адміністрація сільського поселення надає нам сприяння в приєднанні нашої території до села. Але 3 людини піднімають паніку, що в зв'язку з приєднанням нас змусять прибрати паркан і охорону, хоча Глава поселення сказав, що нічого прибирати не потрібно. Але товаришами не заспокоюються. Кричать, що ЗСП на території нашого КП перейде муніципалітету і ворота приберуть, і що Главі вірити не можна. На цих ЗСП побудовані дороги, спортмайданчики, пункти охорони, стоять трансформатори. Чи можемо ми якось юридично обгрунтувати, що маємо право на охорону того, що побудовано на наші гроші на землях загального користування?
І що насправді краще в нашому випадку: увійти в генплан поселення в складі населеного пункту (села) або як ДНТ з адресою в прописці: в районі села К "?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, судячи з опису, ваш котеджне селище вже відноситься до земель населених пунктів. Що насправді краще в вашому випадку: увійти в генеральний план поселення в складі населеного пункту (села) або як ДНТ з адресою в прописці: в районі села, то якщо всі жителі вашого селища згодні забезпечувати охорону, прибирання доріг та все інше, то входити до складу села не потрібно. А якщо є зацікавленість в бюджетних коштах, то ситуація зворотна.

 

Додаткові матеріали:

 • Рекомендації судді про зміну позовних вимог позивача
 • Чи міг Глава місцевого самоврядування змінити вид дозволу використання земе ...
 • Чи законно знесення старого барака і зведення цегляної будівлі на території ...
 • Чи є бабуся членом сім'ї власника жилого будинку?
 • Як грамотно скласти заяву в прокуратуру, щоб його прийняли?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ