Вселення в муніципальне житло громадян за рішенням суду

Мій син є відповідальним квартиронаймачем. При виселенні нашого будинку прописали спочатку внука, а через півроку його маму, після наказу про виселеніі.В січні 2011 року вони розлучилися, перед цим дружина привела нового свого співмешканця, сказавши, що він буде жити в цій квартирі. Після цього, вони не стали пускати в квартиру сина. Син прописав в квартиру дочка, яку удочерив. І подав позов на вселеніе.Ето було в січні. І тільки в червні суд, нарешті, прийняв рішення про вселення сина з дочкою в квартиру і про виселення нового мужа.Но колишня дружина подала касацію тільки в кінці жовтня і знову невідомо скільки ще доведеться чекати. У нас більше іншого житла нет.Прі виселення дали нам квартиру з двома дорослими дітьми розміром 69м2 і старшому синові з його родиною 2-х ком. площею 58м2. Живе він з донькою в основному у нас. На приватизацію, щоб розміняти квартиру (син згоден навіть на Підмосков'ї) вони відповідають отказом.Говорят, що це особисто їх квартира і що її мама допомогла прописати невістку після наказу про виселення, тому і отримали квартиру. Більше слухати ні чого не хотят.На адвокатів вже практично ні коштів, ні надії немає. У його колишньої дружини, в якості адвоката виступає її ж мама (вона за освітою юрист). Може Ви що-небудь підкажете, що нам делать.Дочка вже зараз-бомж, у неї навіть немає ліжечка, її просто ставити не куди.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. На даний момент не існує поняття "відповідальний квартиронаймач", всі зареєстровані в муніципальному житлі користуються рівними правами.
2. Все що можливо зробити в даній ситуації - ви зробили. Необхідно дочекатися рішення суду, яке швидше за все буде на вашу користь. Тобто У квартирі зможуть проживати всі прописані особи (колишнє подружжя і двоє неповнолітніх дитини).

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна виселити небажаних мешканців з квартири власника?
 • Чи може мати проживати в квартирі, частка якої належить дитині?
 • Чи потрібен дозвіл квартиронаймача для реєстрації дитини?
 • Виселення та зняття з реєстраційного обліку колишньої дружини
 • Виселення та зняття з реєстраційного обліку колишньої дружини

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ