Правова оцінка складеного процесуального документа

ПРОШУ ДАТИ ЗАУВАЖЕННЯ ЗА ПОЗОВОМ:
З О В О Е З А Я В Л Е Н І С Т
Про КОМПЕНСАЦІЇ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

В результаті ряду зловживань керівництва садового товариства «Г» і незаконного відключення електроенергії в 2004 році мого будівельної побутівки на моєму садовій ділянці № 41 в садовому товаристві «Г» я і моя сім'я були незаконно позбавлені життєво необхідних, елементарних соціально-побутових умов для нормального повноцінного відпочинку.
Цивільна справа «Про відновлення подачі електроенергії і перенесення силового кабелю, протягненого без мого відома і згоди через мій садову ділянку, а також перенесення високовольтних стовпів з мого садової ділянки» розглядалося в Істрінському міському суді в 2010 році. Рішенням Істрінського міського суду від 27 грудня 2010 р мої вимоги задоволені тільки частково в частині поновлення мені подачі електроенергії. Цивільна справа в Істрінському міському суді № 2-2139 /2010. Судова колегія у цивільних справах Московського обласного суду 07 квітня 2011 року розглянула касаційну скаргу від 27 грудня 2010 року і залишила її без задоволення. Цивільна справа в Московському обласному суді № 33-7502 /2011.
За рішенням Істрінського міського суду та Загальних зборів садівників мені відновили подачу електроенергії 06 червня 2011 тільки лише після того, коли на загальних зборах садівник я повідомив про невиконання рішення Істрінського міського суду. Я переконливо просив Загальні збори 28 травня 2011 року втрутитися і не обдурити мене і виконати вказане рішення суду. Тільки після цього, коли громадськість була поінформована про невиконання судового рішення, мені відновили подачу електроенергії 06 червня 2011 за Акту приєднання електроустановки до електромережі. (Копія Акту додається до записці). Таким чином я і моя родина не мали можливості користуватися електроенергією з 2004 року по 06 червень 2011 року, тобто протягом більше 7 років. Протягом усього цього періоду через зловмисних і не справедливих дій я відчував тривалі моральні і фізичні страждання, які тривалий час завдавали шкоди моєму здоров'ю і завдавали шкоди здоров'ю в цілому моєї сім'ї. Все це порушувало здоровий мікроклімат в моїй родині в цілому. Створювало атмосферу нервозності і не визначеності положення.
На Загальних зборах садівників 28 травня 2011 і 23 липня 2011 року, незважаючи на усні і письмові мої заяви також про перенесення високовольтного кабелю над моїм ділянкою та високовольтних стовпів мені відмовлено в розгляді даного питання. Керівництво не розглядає і не реагує на заяви, письмові та усні заяви не розглядаються і не приймаються. Всі знають про проблему, але оскільки керівництво СНТ «Госбанковец № 1» перешкоджає розгляду даного питання він не розглядається. Истринский міський суд не вивчив це питання в повній мірі і не долучив як докази мої фотографії з протягнутим над моїм ділянкою кабелем. У той час мені порадили дане питання більше в суді не розглядати, а сказали, що все можна вирішити на Загальних зборах садівників, але тепер мені в цьому відмовлено і мені нічого не залишається як повторно порушувати це питання.
Згідно зі статтею 151 Цивільного кодексу Російської Федерації, під моральною шкодою необхідно розуміти фізичні і моральні страждання, які можуть бути заподіяні громадянину при порушенні його прав.
Моральна шкода, заподіяна порушенням немайнових прав, повинен бути компенсований у всіх випадках.
Постанова Пленуму Верховного Суду Російської Федерації від 20 грудня 1994 року № 10 говорить: «Моральна шкода, зокрема, може полягати в моральних переживаннях у зв'язку з втратою родичів, неможливістю продовжувати активне громадське життя, втратою роботи, розкриттям сімейної, лікарської таємниці, поширенням неправдивих неправдивих відомостей, що ганьблять честь, гідність чи ділову репутацію громадянина, тимчасовим обмеженням або позбавленням будь-яких прав, фізичним болем, пов'язаної з заподіяною каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або у зв'язку із захворюванням, перенесеним в результаті моральних страждань і ін. »
Прошу Истринский міської Суд Московської області:
1. У разі доцільності для розгляду позову про компенсацію моральної шкоди відновити Гражданкское справа №. 2-2010 р .;
2.Взискать з СНТ «Г» в мою користь компенсацію моральної шкоди в сумі 50 (п'ятдесят) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Додаток:
1. Копія справжнього позовної заяви на 2 стор.
2. Квитанція про сплату державного мита.

Відповідь юриста:

Привіт, якщо вам необхідна правова оцінка складеного процесуального документа - запишіться на очну консультацію до наших фахівців, так як дана юридична послуга платна.

 

Додаткові матеріали:

 • Правовий аналіз позовної заяви про відшкодування моральної шкоди
 • Що робити якщо рішення суду не задовольнила одну зі сторін?
 • Захист честі та гідності громадянина шляхом направлення позову до суду
 • Захист честі та гідності громадянина шляхом направлення позову до суду
 • Моральна шкода

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ