Залишення водієм в порушення Правил дорожнього руху місця дорожньо-транспортної пригоди

Добридень!
291011 ми (я-А Катерина Олександрівна), зі своїм цивільним чоловіком (Д Павлом Павловичем), приїхали за покупками в магазин «Л» в Алтуф'єво. Я залишилася в машині на парковці, поки він здійснював покупки. У цей момент в нашу машину врізався автонавантажувач, керований Сергієм (прізвище дізнатися не вдалося). Від удару постраждав задній бампер нашої машини (з'явилася вм'ятина на самому бапмпере, були пошкоджені кріплення).
Водій автонавантажувача факт зіткнення заперечував, хоча я під час зіткнення знаходилася в машині і відчула дуже сильного удару, що машина рушила з місця.
Було близько 3-х годин дня.
Ми звернулися до чергового директору магазину «Л», з проханням розв'язати це питання, а саме - компенсувати пошкодження і накласти дисциплінарні стягнення з некваліфікованого працівника, який завдав матеріальної шкоди їх постійним покупцям.
Черговий директор запропонувала скласти претензію. Сама оглянула ушкодження, сфотографувала їх, на питання «чи обов'язково викликати ДПС?», Відповіла негативно.
Забігу вперед хочу зауважити, що чекати співробітників ДПС просто не було часу.
Сьогодні 151111 ми нарешті отримали відповідь від магазину і всі наші прохання були проігноровані, а так само ми були звинувачені у брехні.
Що можна зробити в такій ситуації?
Наша основна помилка в тому, що у нас не було можливості чекати співробітників ДПС.
Я це розумію.
АЛЕ! На парковці встановлені камери відеоспостереження, в момент удару я сама перебувала в машині. Черговий директор сама бачила пошкодження, а так само дезінформувала нас в тому, що подібні ситуації вирішуються без участі співробітників ДПС.
За фактом виходить, що ми приїхали за покупками в магазин, в якому є постійними покупцями (прошу помітити не дрібними, тому що Павло займається будівництвом, і його бригада закуповується основними матеріалами в даному магазині).
Ми отримали фізичний, а далі матеріальні збитки через некваліфікованості або недбалості працівника даного магазину (водія автонавантажувача), а так само були дезінформовані іншим некваліфікованим співробітником, рівень знань якого не відповідає займаємо посади. Після чого в хамській формі були звинувачені у брехні.
Допоможіть, будь ласка, відновити справедливість.
Що можна зробити в такій ситуації, якщо є варіанти?
Завчасно дякую за відповідь !

Відповідь юриста:

Здрастуйте, у вашому випадку, все може закінчитися ще більш сумно, так як водій вантажівки може направити заяву в ГИБДД про те, що ви залишили місце ДТП. Згідно КоАП: Залишення водієм в порушення Правил дорожнього руху місця дорожньо-транспортної пригоди, учасником якого він був, -

тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного року до півтора років або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Радимо вам звернутися до юриста невідкладно.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можуть позбавити прав за залишення місця ДТП постраждалого водія?
 • Що загрожує водієві, що залишив місце події і не дочекався співробітників Г ...
 • Що загрожує водієві, що залишив місце події, не дочекавшись співробітників ...
 • Уникнути позбавлення прав водія за залишення місця ДТП
 • Уникнути позбавлення прав водія за залишення місця ДТП

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ