Оскаржити судове рішення про стягнення заборгованості по оплаті води

Мною був укладений договір на надання і оплату послуг холодного і гарячого водопостачання, каналізації за показниками приладів обліку з ГУП міста Москви «До». У зазначеній квартирі були встановлені лічильники гарячого і холодного водопостачання згідно з актом введення в експлуатацію лічильників від 07122009.
Разом з тим співробітниками ЄЇРЦ була порахована і виставлена заборгованість за послуги гарячого і холодного водопостачання та каналізації за показаннями демонтованих лічильників, встановлених під час будівництва будинку в 2006 році.
Звертаю Вашу увагу на те, що старі лічильники не були введені в експлуатацію, не були опечатані. Раніше договір на оплату водопостачання та каналізації за лічильниками мною не укладався. Сума нарахованої заборгованості була внесена співробітниками ЄЇРЦ в автоматизовану систему обліку методом ручного введення і склала 57112 руб. Дана заборгованість була погашена мною частково. На решту заборгованості в сумі 24 тис. Руб. вони подали позов до суду. Світовий суддя видав судовий наказ про стягнення боргу, я подала заперечення на наказ, так як січтает дії співробітників ДЕЗ незаконними і такими, що порушують «Порядок організації обліку споживання холодної та гарячої води по загальнобудинкових і квартирних приладів обліку», затвердженого Постановою Уряду Москви від 10022004 р . N 77-ПП.
Питання: яким чином можуть далі розвиватися події і які шанси довести свою правоту в суді? Якщо подібна практика з даного питання?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, керуюча компанія повинна була прийняти в експлуатацію лічильники, з обов'язковим складанням відповідного акта (згідно п. 41 Правил користування системами комунального водопостачання та каналізацією). У вищевказаному акті вказуються показання лічильника на момент прийняття останніх в експлуатацію, і саме з цих показників і починається відлік. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога для того, щоб оскаржити судове рішення про стягнення заборгованості - звертайтеся в нашу компанію.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи може керуюча компанія додавати до показань лічильника перерахунок?
 • Чи може керуюча компанія додавати до показань лічильника перерахунок?
 • Які тарифи з оплати за холодне і гаряче водопостачання в Москві в житлових ...
 • Хто має оплачувати заміну лічильників споживання водопостачання?
 • Обов'язковість заміни лічильників на холодній воді на увазі їх давності

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ