Відмова видачі паспорта громадянина РФ без реєстрації за місцем проживання

Вітаю! Склалася така ситуація. Два роки тому я розлучився зі своєю першою дружиною. На той момент ми проживали в службовій квартирі, яка виділена мені моїм інститутом. І я, і моя колишня дружина не прописані в тому місті, в якому проживаємо (Дубна, МО). І ми, і наша дочка тимчасово зареєстровані в моїй службовій квартирі, до закінчення мого контракту. На даний момент, моя дочка проживає з колишньою дружиною на знімній квартирі. Я одружився вдруге і невдовзі планую переїхати на нову квартиру, яка оформлена на мою нову дружину. Виникає непроста ситуація з реєстрацією моєї дитини. Я з'їжджаю зі службової квартири (взагалі, це квартира яку я орендую у роботодавця за договором найму). Дочки 8 років. Питання: 1. чи має право роботодавець "анулювати" реєстрацію недосконале річну дитину, за умови що прописати дитину ніде (з боку її мами - труднощі сімейного плану), прописати в квартирі нової сім'ї - відмова з боку родичів нової дружини. 2. до отримання паспорта в 14 років - з якими складнощами може зіткнутися дитина, не має постійної реєстрації? Чи можливий отримання паспорта без реєстрації?
Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Так, зняти неповнолітнього з реєстраційного обліку власники житла можуть в судовому порядку, так як у вас немає підстав її займати.
2. Відмова видачі паспорта громадянина РФ без реєстрації за місцем проживання незаконний і може бути оскаржений в вищестоящі органи або в судовому порядку.

 

Додаткові матеріали:

 • Реєстрація неповнолітнього в квартиру другої дружини батька
 • Чи мають право реєстраційні органи вимагати постановки громадянина на війсь ...
 • Чи законна вимога про постановку на військовий облік перед реєстрацією за м ...
 • Відмова в наданні пільги багатодітній сім'ї на оплату ЖКГ
 • Виселення та зняття з реєстраційного обліку колишньої дружини

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ