Виникнення права на захист ділової репутації у суб'єкта

Як мені бути? В компанії ЗАТ Ц я пропрацювала з 14062009 по 22072010 Кладовшик по браку.За час роботи до мене не було ніяких адміністративний взисканій.Но 20072010 відбулося чп на предпріятіе.Поймалі співробітників сб на жіщеніе. ці співробітники сказали що вивозили брак.Била викликана міліція, з приводу цих співробітників було порушено кримінальну дело.Ко мені з боку правоохоронних органів претензії НЕ вознікло.Но наш начальник змусив мене написати заяву на увольненіе.В даний момент я працюю але знайшла роботу більш оплачмваемую , написала анкету і пройшла предворительно собеседованіе.В анкеті було вказано що я працювала в Ц.Когда стали дізнаватися з нової роботи чому я пішла, наш начальник сб заявив що мене звільнили за воровство.Хотя я була не причасною до того ПОДІЇ і дізналася про нього тільки через кілька дней.У слідчих до мене не було ніяких притензій які вели це дело.Із через це мені було відмовлено в новій работе.Как мені поступити з начальником сб за те що він распостроняетт наклеп на мою адресу.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, право на захист ділової репутації виникає у суб'єкта при дотриманні таких умов:
- Коли зазначені відомості були поширені, тобто з ними ознайомилися треті (не враховуючи який поширив такі відомості) особи;
- Коли відомості, що порочать ділову репутацію, не відповідають дійсності.

Громадяни, щодо яких поширені відомості, що порочать їх ділову репутацію, мають право поряд із спростуванням таких відомостей вимагати відшкодування збитків, завданих їх розповсюдженням і відшкодування моральної шкоди. Для чого необхідно направити відповідну позовну заяву до суду.

 

Додаткові матеріали:

 • Позовна заява про захист честі і гідності, а також відшкодування моральної ...
 • Позовна заява про захист честі, гідності, а також ділової репутації
 • Як громадянину захистити свою ділову репутацію в судовому порядку?
 • Захист ділової репутації
 • Захист ділової репутації

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ