Підстави для зменшення розміру аліментних виплат на батька

Добридень! Я плачу аліменти матері, яка має інвалідність, з 2006 року, по 3000 руб., Але в січні 2011 року судом було прийнято рішення про підвищення розміру аліментів до МРОТ з подальшою його індексацією. Це рішення виносилось без мене, тому що Позивач, тобто мати, невірно вказала адресу, куди повинні були приходити повістки. Про це рішення суду я дізнався через болше підлозі року, коли утворився борг! Місяць тому я подав позов про зниження розміру аліментів, тому що я розлучився через всіх цих проблем зі своєю дружиною (раніше вона мені допомагала платити аліменти + у нас було 2-а кредиту) і втратив роботу! Суд розглядав мою справу в теч. 2-х тижнів, попросив мене принести справікі: про розлучення, з ДАІ, що на мені немає авто, з Центру зайнятості, що я не перебуваю на обліку і не отримую грошей + привести знайомого, у якого я займаю грошей і іноді проживаю, т .до. дружина сказала мені оплачувати квартплату, а грошей у мене немає і я вирішив тимчасово пожити у одного. Але суд мені відмови в позові. До чого тоді треба було стільки довідок, якщо після закінчення мені було сказано, що я в будь-якому випадку повинен платити МРОТ? Варто було ще враховувати, що мати має працездатного другого сина, але суд рахунок за потрібне закрити на це все очі. + Мати отримує гроші замість ліків, також за словами сусідів по дачі (де вона проживає), вона здає квартиру, але на суді вона це заперечує, каже, що вона їй потрібна для того, щоб просто помитися. Також Суд відправив запит в поліклініку на список ліків, які їй були прописані, відповідь прийшла, в списку було близько 7-9 найменувань лекартсва, на що мати стала заперечувати, що це не весь список ліків! Тоді суд сказав, мені, щоб я йшов додому (це була середа), в четвер можу не приїжджати, в п'ятницю він подзвонить і скаже рішення, а матері сказав: "Сидіть, зараз що-небудь вирішимо ". У четвер слухання було без мене, не знаю, що такого вони могли вирішити за ці 2-а дня, що в п'ятницю мені суд сказав про відмову мого позову! Ось, хочу оскаржити рішення суду, думаю, чи можу я якусь частину аліментів урізати? Чи є у мене шанс?
Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь юриста:

Добрий день. Сімейне законодавство Російської Федерації однозначно не визначає підстави для зменшення розміру аліментних виплат. Однак, судова практика наших юристів визначила приблизний перелік підстав, при якому може бути вироблено зменшення розміру аліментів:

- Платник аліментів - інвалід першої або другої групи;
- Особа, яка отримує аліменти успадкувало (отримало за договором дарування і т.п.) у власність майно, яке приносить значний дохід;
- В сім'ї платника аліментів є особи, яких він за законом повинен містити;
- Особа, на яку сплачуються аліменти, перебуває на повному утриманні держави і т.д.

Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Як добитися від колишнього чоловіка виплати аліментів на дитину?
 • Як домогтися проживання дитини з батьком і виплати матір'ю аліментів?
 • Чи правомірна вимога приставів про сплату аліментів, якщо у платника немає ...
 • Підстави для зниження розміру аліментів на першу дитину
 • Зменшення суми заборгованості за аліментними виплатами приставом

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ