Фінансування заборгованості по кредиту опікуном недієздатної

Добрий день. У нас склалася наступна ситуація. Моя свекруха взяла в банку кредит готівкою і додаткову кредитну карту. Рік платила справно, але на початку листопада у неї стався інсульт і вона втратила стійко працездатність, за словами лікарів вона не дієздатна, паралізована одна половина тіла, говорить з працею. Про кредит ми з чоловіком дізналися після розпочатих дзвінків з банку. Ми не в змозі оплачувати її кредит в повному обсязі і в строк, працює в родині тільки чоловік, я нхожусь в отпус по догляду за дитиною до 15 років. У родині троє неповнолітніх дітей. У нас самих є кредитні зобов'язання, які ми справно виконуємо. Банківський співробітник по телефону поводиться не зовсім коректно і з його слів у нас і за тисячу зараз вбивають і якщо ми не будемо вносити платежі, то будуть нараховуватися штрафні відсотки, відповідно сума боргу зростатиме і вони продадуть борг колекторському агентству, ось тоді ми всі зрозуміємо. Ніяких паперів про поручительство ні я ні чоловік не подпісивлі. Як правильно вчинити в даній ситуації, уберегтися від свавілля банку. І правд чи що борги батьків автоматично переходять до етям? Заздалегідь дякую.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Оплачувати заборгованість по кредиту повинен опікун недієздатного. Однак недієздатність ще необхідно встановити в судовому порядку.
2. Чи був укладений договір страхування при отриманні кредиту? Якщо так, то заборгованість покриється страховкою.
3. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Банк заблокував кошти на кредітнойкарте
 • Виселення з квартири за рішенням суду про погашення заборгованості по креди ...
 • Що робити якщо банк вимагає виплатити кредит за тиждень?
 • Чому банк вимагає при стягненні заборгованості сплатити всю суму за кредитн ...
 • Правомірність вимог про погашення заборгованості від колекторського агентст ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ