Повернення товару неналежної якості, придбаного в кредит

Добрий день. Чи не могли б Ви проконсультувати мене по одному дуже актуального для мене питання?
Не так давно я придбав ноутбук в одній відомій компанії. Важливо не тільки те, що я придбав його в інетрнет-магазині цієї компанії в кредит. Протягом перших декількох днів користування я виявив в ньому шлюб і повернув його компанії. Співробітники магазину, які приїхали забрати комп'ютер, повернули мені мій перший внесок (10% від суми) і забрали документи на товар.
Через приблизно півтора місяця мені почали дзвонити з банку, за допомогою якого я взяв цей кредит і вимагати виплат по ньому. У банку стверджують, що торговельна організація повинна була повернути мені не тільки мій перший внесок, а й всі інші гроші (тобто всю суму ноутбука). Чи так це?
Взявши до уваги інформацію з банку, я зв'язався з бухгалтерією організації торгівлі. Співробітник бухгалтерії, за її словами, "відправила запит" і обіцяла зв'язатися зі мною як тільки моя ситуація буде розглянута. Але пройшло вже кілька днів, а відповіді так і не було. Скажіть, будь ласка, в який термін повинні розбиратися такого роду питання? І які мої дії в ситуації, що склалася?
Наперед дякую.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, повернення товару неналежної якості, придбаного в кредит, здійснюється на підставі статей 4 і 18 ЗоЗПП. До того ж відповідно до п. 5 ст. 24 Закону РФ від 07021992 N 2300-1 "Про захист прав споживачів", споживачеві повертається сплачена за товар грошова сума в розмірі погашеного до дня повернення зазначеного товару кредиту, а також відшкодовується плата за надання кредиту. Надалі, пам'ятайте, що при розірванні договору купівлі-продажу в кредит, вам необхідно одночасно з продавцем повідомляти і банк.

 

Додаткові матеріали:

 • Термін повернення коштів при розірванні договору купівлі-продажу
 • Хто буде відшкодовувати початковий внесок за кредитним договором, якщо това ...
 • При придбанні автомобіля в кредит банк не передав позичальникові ніяких док ...
 • Чи можна змінити зміст договору кредитування після його підписання?
 • Стягнення комісії за ведення позикового рахунку і її повернення

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ