Звернення із заявою про шахрайство в правоохоронні органи

Мій батько - Галковський Володимир Петрович був членом ГСК, де у нього в 1975 році був побудований гараж.

У 2008 році він помер.
У права спадщини я і мій брат не вступали через складність оформлення документів.

У 2011 році в березні місяці у нас виникла необхідність швидко продати гараж (я потрапила в лікарню і відповідно втратила роботу)

Сусід по ГСК запропонував купити наш гараж і взяти на себе витрати з оформлення документів купівлі-продажу з залученням його знайомого юриста.

Дане усну угоду не було зареєстровано ніяк. В результаті від мого імені була оформлена нотаріально завірена довіреність на право від мого імені підписувати документи, необхідні для реєстрації гаража.

Сусід і його юрист сказали мені, що сам догово купівлі-продажу або іншим шляхом будемо підписувати після повного збору пакету документів правовстановлюючих по гаражу.
У липні йому мій брат передав ключі від гаража з метою того, щоб покупець - сусід зміг реально побачити стан гаража і ми могли оцінити його.
Однак після отримання ключів він спершу просто відмовлявся, що знаходиться не в місті - у відрядженні.
Потім, у вересні заявив, що повністю з нами раплатілся і йому набридло це все.
В результаті, у вересні 2011 року я вже не мала доступу в гараж навіть для того, щоб вивезти решту там інструменти (Сусід, то обіцяв прийти і не приходив, то взагалі сказав братові, що його обдурили і гараж знаходився в гіршому стані, і що він з нами в розрахунку)
На моє запитання про копії документів правовстановлюючих та зміни власника, либр виходу з членів ГСК він не надав нічого виразного і відмовився дати свій фактична адреса, за якою я хотіла відправити йому претензію і пропозицію про позасудове врегулювання розбіжностей.
Таким чином, у мене на руках немає жодного документа, крім довереннолсті, яку мені повернули, а моєму братові досі немає.

Підкажіть будь ласка, чи можу я подати заяву в прокуратуру з приводу шахрайських дій з боку покупця і його "юриста " - колишнього співробітника органів МВС
(Мною були отримані тільки 1500000 рублів (П'ятнадцять тисяч рублів) і в якій формі.
Заздалегідь вдячна, з повагою Г Наталія владимировна


Відповідь юриста:

Здрастуйте, Наталя Володимирівна. В даному випадку ви маєте право звернутися до правоохоронних органів із заявою. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в даному питанні після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Як захистити свої права при крадіжці гаража (тент - черепашка)?
 • Як узаконити самовільно збудований гараж, якщо реєстраційні органи в даній ...
 • За зноситься гараж не запропонована компенсація: що робити в цьому випадку?
 • Шахрайство з земельними ділянками: як повернути свою ділянку?
 • Визнання права власності на човновий гараж в судовому порядку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ