Витребувати майно і упущену вигоду в судовому порядку

Вітаю! Підкажіть будь ласка, що потрібно мені описати в позовній заяві і чи є взагалі шанси виграти цю справу? Орендували павільйон в ТЦ. Справи складіивалісь не дуже, відвідуваність ТЦ низька, - заборгували орендні платежі за два місяці. (Липень серпень). Домовилися з адміністрацією про виплату заборгованості до середини вересня.

Однак, 4 сенября з адміністрацією стався конфлікт (неважливо в общем-то, але через 15-хвилинного запізнення відкриття павільйону директор захотів отримати штраф 3 тис руб.) Павільйон був опечатаний адміністрацією і я недопущений до роботи і свого товару.

На тлі конфлікту було прийнято рішення про закриття торгової точки. В адміністрацію відповідно до договору написано заяву про розірвання договору з 30 вересня. Але павільйон нам так і не відкрили. Адміністрація тут же зажадала погашення заборгованості за два місяці, оплату оренди за вересень і нарахувала пені за прострочення.
В результаті необхідна сума стала в два рази перевищувати суму заборгованості.

Я з цим не погодився, і намагався домовитися.

Увесь вересень павільйон простояв опечатаний, діяльність не велася, і товар був закритий.

У підсумку після довгих телефонних переговорів усно домовилися - я виплачую заборгованість за два місяці, залишаю торгове обладнання та забираю товар. Коли приїхав з грошима - директор ТЦ різко передумав. І знову став вимагати - колишню суму.

30 вересня товар був вивезений з павільйону і лежить тепер десь на складі. Його оптова вартість навіть за приблизною оцінкою перевищує заборгованість в 4-5 разів, крім того, там знаходиться чужий товар відданий мені на реалізацію.

За фактом закриття павільйону 4 вересня нами був складений "Акт про недопущення до роботи " - підписаний свідками, адміністрація підписати відмовилася.
Подали заяву в міліцію, - його відправили дільничного, але він відразу попередив, що буде постанова про відмову. Постанови ще не бачив - дільничний у відпустці :)

Подавати на мене в суд про стягнення заборгованості адміністрація ТЦ не хоче.
Потрібно повернути товар, але за вересень платити не хочу - бо не працював.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, дії адміністрації неправомірні і ви маєте право витребувати своє майно і упущену вигоду в судовому порядку. Якщо вам необхідна допомога в складанні претензії, позовної заяви або іншого процесуального документа - запишіться на очну консультацію, так як дана послуга є платною.

 

Додаткові матеріали:

 • Вимоги колекторського агентства про виплату суми заборгованості
 • Позовна заява до суду про витребування з чужого володіння товару
 • Допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізу документа
 • Чи можна застосувати положення про строк позовної давності щодо позову про ...
 • Оскарження судового рішення про виплату заборгованості по кредитним зобов' ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ