Правомірність заборони на виїзд за кордон поручителю по кредиту

Добрий день,
необхідна допомога в наступному питанні:
Мій чоловік був поручителем за кредитом, за яким основною позичальник допустив прострочення більш ніж на 3 місяці, потім знову почав платити за кредитним договором, і що залишилася задолжность погашав не великими частинами. В результаті Банк направив запит на стягнення всієї суми боргу в судовому порядку, при цьому на адресу поручителя (чоловіка) не було направлено жодного повідомлення про що відбулася простроченні платежу, телефонних дзвінків від Банку так само не надходило.
Суд прийняв позитивне рішення по даному питанню, постановив стягнути всю суму боргу з позичальників (основний позичальник і два поручителя). Судовим приставам було Банком направлено рішення про примусове стягнення, в результаті якого чоловікові було заборонено оформлення закордонного паспорта, і виїзд за кордон, а також постійно повідомлятися про необхідність сплатити суму боргу.

Після рішення суду між Банком та основним позичальником, поручителями було оформлено мирову угоду, згідно з яким борг по кредиту буде погашатися рівними частинами, графік платежів до мирової угоди додавався. За графіком основним позичальником вже здійснюються виплати.
22112011 мирова угода була затверджена судовим рішенням.
На поточний момент Банк відмовляється відкликати постанову у судових приставів про необхідність стягнення повної суми боргу, мотивуючи свою відмову "А раптом ви платити не будете?". В результаті у чоловіка немає можливості здійснити оформлення закордонного паспорта, а також продовжують надходити дзвінки та надсилатися повідомлення про необхідність повернути всю суму боргу.
Сам питання: чи правомірні в цьому випадку дії Банку? Які дії можливо прийняти з нашого боку, щоб відкликати постанову у судових приставів? Чи можемо ми звернутися до приставам з рішенням суду про прийняття мирової угоди?
Що можна зробити в даній ситуації?

Відповідь юриста:

Привіт, в даному випадку дії судових приставів виконавців правомірні. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Проведення публічних торгів для реалізації закладеного майна
 • Що робити, якщо після погашення заборгованості за кредитом, колектори вимаг ...
 • Чи можуть судові пристави-виконавці зняти арешт з розрахункового рахунку?
 • Неможливість виплати кредитного зобов'язання позичальником
 • Стягнення заборгованості за кредитом з поручителя

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ