Умови і строки виплати страхової суми при настанні страхового випадку

Прошу допомогти розібратися в діях страхової компанії ВАТ «Г» № справи 14979.
19062011 о 20:20 за московським часом я потрапила в ДТП на 3 км. а /д Бетонка-Черново Кіржачський район, що підтверджується довідкою про участь в дорожньо-транспортній пригоді. Відразу ж, протягом години, повідомила про ДТП ВАТ «Г», де у мене оформлено Каско. За умовами програми клієнтського супроводу «г» я скористалася послугами агента для збору документів (крім документів з ГИБДД), оформлення заяви про страхову подію і огляду ТЗ. Агента мені надали з А ». Перший раз документи з ГИБДД я надала 08072011 але компанія «а» не прийняла їх, тому що в них погано читалися деякі фрагменти і не було вказано кількість учасників ДТП. Компанія «а» дала запит від Страхової компанії в ГИБДД м Киржач на отримання повторних документів про ДТП.
18072011 я надала відсутні документи з ГИБДД в а ». У мене прийняли документи і сказали, що протягом 10 днів подзвонять і запропонують сервісні центри для ремонту автомобіля.
20072011 комплект документів по ДТП був переданий в г ».
Після 10 днів я подзвонила в г дізнатися, як йдуть справи. Мені відповіли, що 28072011 був відправлений запит в «до» ЗАТ, тому що автомобіль знаходиться в заставі.
Протягом 4-х місяців я дзвоню в ВАТ «г» і чую один і той же відповідь: «Чекаємо відповіді з банку, нічим допомогти не можемо». На прохання з'єднати з фахівцями, які відправляли запит в банк, з керівником або з ким-небудь, хто володіє інформацією, мені кажуть, що не мають права.
З повагою,


Відповідь юриста:

Здрастуйте, у договорі страхування КАСКО повинні бути вказані умови виплати страхової суми, а також терміни даних виплат. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в даному питанні після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна подати до суду на страхову компанію не виплатили кошти за зобов'я ...
 • Чи можна вимагати з винуватця ДТП відсутню суму для відновлення автомобіля ...
 • Що робити якщо страхова компанія не виплачує відшкодування по КАСКО?
 • Що робити якщо страхового брокера звинувачують у шахрайстві?
 • Оспорювання відмови у виплаті страхового відшкодування в суді

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ