Чи можна приймати готівку від фізичних осіб без ККМ

Вітаю! Хочу попросити у вас допомоги. Я недавно відкрив свою фірму. Ось розібрався з усіма паперами відкрив рахунок. Прийшов час працювати. Я юридично неосвічений тому доводиться все вичитувати і розбиратися самому з "нуля". У мене ТОВ, займається організацією заходів. Головні питання на даному етапі для мене:
1 - Чи можна приймати готівку від фізичних осіб без ККМ? (Як це правильно робити?)
2 - Чи можна приймати готівку від юр. осіб без ККМ? (Як це правильно робити?)
3 - В якій послідовності має відбуватися угода? наприклад у мене замовили банкет. Спочатку укладається договір, потім беруться гроші і потім виконується замовлення? Який договір повинен бути для такого роду послуг (де взяти шаблон)?
3 - якщо працювати по безналу значить так само укладається договір, потім перераховуються гроші на мій рахунок і потім виконується замовлення?

Ответте в міру можливості. Я розумію що це багато питань, але може ви порадите каку-небудь статтю або книгу з цих питань я постараюся сам все зрозуміти. Можна відповісти на емеіл якщо зручніше ніж по телефону Велике вам спасибі!

Відповідь юриста:

Добрий день. Якщо ви збираєтеся працювати постійно з готівковими коштами, то придбайте ККМ обов'язково. Поки ви цього не зробили, ось відповіді на ваші питання:
Прийом виручки за договором між двома фізичними особами. Цей спосіб добре застосуємо для організацій, які займаються наданням послуг (виконанням робіт). Однак спосіб цей застосуємо тільки в відношенні неліцензованому послуг і робіт.

Укладення між клієнтом і вами (співробітником вашої компанії) договору доручення на внесення грошових коштів через банк на розрахунковий рахунок компанії.

Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші інші питання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Розірвання договору на надання послуг інтернет-провайдером
 • Партнер погрожує фізичною розправою за невиконане в повній мірі усне зобов ...
 • Чи можна визнати банкрутом фізичну особу, який порядок?
 • Як стягнути із замовника заборгованість за договором підряду?
 • Чи можна повернути гроші за модем бездротового зв'язку, якщо швидкість інт ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ