Винуватець ДТП не має майна і є безробітним

Здравствуйте! Мене звуть До Натілія Михайлівна, мені 52 роки.
9 листопада 2011 р т.е майже рік тому, на пішохідному переході, керуючи власним автомобілем, мене збив До В.Ю., 1990 року народження. В результаті ДТП мені заподіяна тяжка шкода здоров'ю за ознакою небезпеки для життя. У мене множинні травми і переломи: голови, хребта, ключиці, ноги, ребер, легких, розрив кишечника. 2 місяці я перебувала в 33 міській лікарні, з них 1 місяць в реанімації. За цей час мені зробили 4 операції. На лікарняному листі перебувала до 20 травня. Потім отримала 2-ї групи інвалідності. Преобряженскій суд, який відбувся 3 травня 2011 року засудив До В.Ю. визнати винним в скоєнні злочину і призначити йому наказініе у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік умовно, поклавши на нього обов'язки: не змінювати свого місця проживання і роботи без повідомлення спеціалізованого органу, що відає виконанням покарання, а також ззискать з До В.Ю. на користь К М.Н. (Т.е.меня) 300000 руб. в рахунок компенсації моральної шкоди та 25000 руб. в рахунок відшкодування витрат, пов'язаних з оплатою послуг адвоката.
Виконавчий лист був переданий Прербраженскім судом судовим приставам Лефортовський округу Москви (за місцем проживання обвинуваченого). Звернувшись до судових приставів, я отримала відповідь, що обвинувачений не працює, майна ніякого не має (машину, на якій скоїв наїзд, продав ще до суду), перебувати на иждевении у своїх батьків. Змусити його працювати вони не мають права за законом. Порадьте, будь ласка, що мені робити в цій ситуації і куди звертатися.
З повагою, К Н.М.

Відповідь юриста:

Привіт, в даному випадку необхідно дізнатися кому був проданий автомобіль, коли, хто їм фактично користується? У певних ситуаціях можливо оскаржити договір купівлі-продажу. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Ознайомлення з матеріалами кримінальної справи адвокатом обвинуваченого
 • Чому не виконується рішення суду про виплату моральної шкоди?
 • Чи має право суд відмовити в УДЗ, якщо засуджений відбув 2/3 покарання?
 • Що робити якщо пенсійний фонд не відреагує на претензію?
 • Придбання за договором купівлі-продажу арештованого автомобіля

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ