Причинний зв'язок між діями співробітників медичного закладу і погіршенням стану здоров'я

У квітні м-ці переніс обширні інфаркт.В липні дізнався про відкриття в г.Хабаровск про відкриття ФЦ ССХ і звернувся зі своїм епікризом, в зазначений центр.Там мені написали, що я повинен звернутися до гл.врач ЄАО /проживаю в Е. А.О. /і приклавши копію відповіді, написав лист гл.врачу.Обследованіе пройшов у вересні м-ці 2010 року., але в подальшому нічого не двігалосьчто передбачено Наказом Мінздавсоцразвітія № 1248н і я сам відправив все результати обстеження в ФЦ ССХ р Хабаровська.
Лише 23 грудня отримав дзвінок від працівника управління охорони здоров'я ЄАО, з повідомленням, що мені необхідно з'явитися в ФЦ для обстеження, що і зробив в перший раз і був направлений на додаткове обстеження в ЄАО /шлунка тому комп'ютерна тонографія щось побачила подозрітельнае "91210 р обстежувався, результат позитивний і був призначений день явки в ФЦ -100111 р, куди і явілся.После цього був направлений на каронографію в Хабаровську клінічну лікарню № 1 на 230311 г.Требовалось надати аналіци, в т.ч. і шлунка в 3-й раз, але останній був кілька хуже.Зав.кардіологіческім відділенням направила мене в ДЦ цієї ж лікарні і там були виявлені 3 язви.Результат зафіксовано, а мене відправили лікувати їх в г.Биробиджана, із зазначенням певних ліків., яких в аптеці не було і тільки за своїм наполяганням, через працівника каб.№ 7 який займався оформленням документів на ВМП, на його дзвінкам в аптеки, я отримав потрібні для лікування ліки, застосовуючи які вилікував зазначені виразки протягом 1-го м-ца.Однако і на той період, талон на надання мені ВМП, складений небув, хоча я заяву на ВМП, згода на обарот моїх даних, рахунок на ОПЛАН витратних матеріалів для проведення КАГ, віддав 17 січня, але мені відмовили дати розписку в отриманні документів та як наслідок, зі слів працівників управління, частина з них була утерена, хоча більше від мене ніяких додаткових документів не вимагали, а талон неа ВМП оформили лише після мого повернення з ККБ № 1 г.Хабаровска, де я проходив КАГ.
Вважаю, що той період, з 17 січня по 24 квітня, коли я пройшов чергове обстеження шлунка в ЄАО і з'явилися Притчин і следмствіем мого захворювання виразкою шлунка, оскільки весь цей період, я знаходився в стані стресу і поза Ведін, що ж буде у мене з моімзаболеваніем сердца.Результат ж обстеження шлунка, яке я проходив в обл.больніце 240411г., показав, що у мене ерозивнийгастрит, я його не став показувати по приїзді в г.Хабаровск і попросився обстежити шлунок в ДЦ ККБ № 1 г .Хабаровска.Результат був абсолютно протівоположен.Счітаю, що всього цього-одна причина: зам начальника не змогла перенести факт звернення в ФЦ ССХ, без її посещенія.Другого НЕ віжу.Хотелось б з Вашою допомогою поставити цю пані на місце, т.к .онанастолько втратила почуття відповідальності і їй просто протипоказане робота з людьми, тим більше хворими.
У мене поки всё.Очень сподіваюся на Вашу помощь.Ето просто здорово, що у нас, в Росії, з'являються такі помічники простим гражданам.Мне 69 років, пенсіонер, трудовий стаж 50 лет.Основной трудову діяльність здійснював в якості монтажника і машиніста вантажопідіймальних машин .З повагою до Вас Стаценко Валерій Миколайович.

Відповідь юриста:

Привіт, Валерій Миколайович. Для того, що б отримати компенсацію шкоди, заподіяної здоров'ю, необхідно довести причинний зв'язок між діями співробітників медичного закладу і погіршенням стану вашого здоров'я. Для цього суду необхідно надати достатні докази. Вам краще звернутися до юриста, для правильної побудови справи, щоб уникнути помилок і надати для ознайомлення всі наявні документи.

 

Додаткові матеріали:

 • Як покарати некомпетентних лікарів, які зіпсували здоров'я громадянину?
 • Які документи необхідно надати до суду для відшкодування шкоди здоров'ю?
 • Які терміни розгляду страховою компанією страхового випадку?
 • Чи можливо довести вчинення лікарської помилки в судовому порядку
 • Чи можливо довести вчинення лікарської помилки в судовому порядку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ