Відшкодування шкоди заподіяної ДТП

26052009р. Я був учасником ДТП. в групі розбору був визнаний винуватцем, хоча на мій погляд, було обопільне порушення. СК потерпілої звернулася до моєї СК, але на даний момент у моїй СК ліцензія була відібрана. Тоді СК потерпілої звернулася РСА. РСА виплатила 120000р, але СК потерпілої порахувала цю замалою і звернулася з позовом на мене в суд. В тій справі є моменти невідповідності, як мені здається. Перше-позов до мене поданий 10052012р. через майже 3 роки з моменту ДТП ,,
Компенсація потерпілої була виплачена в розмірі 292085р, хоча вартість ремонту склала 271276р. з урахуванням зносу 10%. Вартість ремонту, на мій погляд, завищена і становить майже половину нової машини. Мені 59 лети я довгий час не міг знайти роботу. В даний час працюю помічником у ІП, з /п невелика-12000р. На ремонт своєї машини взяв кредит в Ощадбанку і досі виплачую.
Питання: чи може суд відмовити в позові СК, або зменшити суму позову. Якщо ж винесе рішення про мою виплаті, всієї суми - чи можу звернеться до суду про вирахування грошей в розмірі 20% з моєї з /п?

Відповідь:
Відповідно до ЦК РФ шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну особи підлягає відшкодуванню винною стороною. Термін пред'явлення вимог до винної сторони становить 3 роки. У Вашій ситуації Позивач, подав позовну заяву в межах встановленого законом терміну.
Ви як відповідач маєте право подати суду свої заперечення щодо заявлених вимог, оскаржити їх як по праву, так і за розміром, пред'являти в суді свої докази, вимагати призначення експертизи.
У разі якщо судом позовні вимоги будуть задоволені, Ви відповідно до ст. 434 ЦПК РФ при наявності обставин, що ускладнюють виконання судової постанови або постанов інших органів, стягувач, боржник, судовий пристав-виконавець має право поставити перед судом, який розглянув справу, або перед судом за місцем виконання судової постанови питання про відстрочку або про розстрочку виконання, про зміну способу і порядку виконання.
Детальніше наш фахівець зможе проконсультувати Вас по телефону, будь ласка зв'яжіться з нами.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можливо отримати скасування рішення суду або відстрочку у справі про стя ...
 • Як оскаржити заочне рішення суду про стягнення збитків?
 • Що робити якщо після відшкодування збитків постраждалому в ДТП, винуватцю п ...
 • ОСАГО. Повне відшкодування шкоди від ДТП.
 • Компенсація шкоди

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ