Усунення перешкод в спілкуванні з дитиною після розірвання шлюбу

Вітаю!
Хотілося б знати які шанси в плані позбавлення батьківських прав громадянки Казарян. а також шанси в плані порушення проти неї кримінальної справи ми маємо?

Заздалегідь величезне спасибі!
Ось суть ситуації:
КОРОТКО:

Останнім часом у мого цивільного чоловіка батька дитини Казарян, як мені здається, різко погіршився стан здоров'я: після декількох днів електронного листування з гр.Казарян, яка закінчилася її не відповів на наші листи 11092011 почалося безсоння і він не може зосередитися на роботі і вже кілька днів практично нічого не їсть, зважаючи на повну відсутність апетиту (він дуже схуд всього за кілька днів листування з нею, а потім, починаючи з 11092011 з огляду на її не відповів на його прохання проконсультувати дитину у лікаря , або хоча б надати докази того, що дитина жива і здорова, і він продовжує худнути на моїх очах, у нього вже запали щоки від худорлявості !!!! і я практично не можу, ніякими моїми вмовляннями, змусити його приймати їжу), По мою думку і щоденним спостереженням, гр.Казарян з липня 2009 р заподіює йому моральні страждання і займається моральними катуваннями мого чоловіка (інакше я це ніяк назвати не можу !!!).
Я знаю мого чоловіка, батька дитини Казарян з 1 вересня 2005 г. Він ніколи раніше, до липня 2009 р не виявляв ознаки нездоров'я (не скаржився ні на головні болі, ні на безсоння, і апетит був у нормі, (з його слів ) він радів життю і був оптимістом до середини липня 2009 року), коли його юридична, на той момент, і Церковна (!!!) чоловіка не кинула його і не відняла, при цьому, у нього його сина, вирішивши залишити сім'ю ( зі слів мого чоловіка) через його настійних і частих прохань і повного і постійного небажання гр. Казарян хоч якось розвивати дитину і обстежити, за потребою, його у лікарів, а також обстежитися і самої (вона постійно входила в напруженому і знервований стан, коли батько дитини починав доводити їй необхідність відвідування з дитиною дитячих розвиваючих центрів, читати йому казки, займатися з ним його розвитком, а також відвідувати з ним лікарів, вона починала нервувати і відмовлятися, також, від відвідування їй самій невропатолога і психолога, хоча батько дитини Казарян (виходячи з його численних оповідань, з його слів) вважав це абсолютно необхідним, враховуючи (з його слів), часом, абсолютно (з його точки зору) неадекватні та незрозумілі логікою стану і вчинки гр. Казарян.
Пішовши, вона почала мучити мого чоловіка морально, ігноруючи повністю бажання батька дитини Казарян відновити сім'ю.
Після цього я спостерігала і часто чула від батька дитини Казарян. (мого чоловіка), що він втратив весь сенс свого життя, коли у нього (з його слів) вкрали власного сина (своїм відходом з сім'ї і подальшими діями гр. Казарян, як мені здається, зруйнувавши і Церковний шлюб (!!!), практично довела його до фізичного і морального виснаження, судячи з тої моральної болю і краху своїх надій, які він переживав і які щодня спостерігала я. Так як, саме через дитину, він намагався зберегти розвалюється сім'ю, незважаючи на, часто абсолютно неадекватні і не зрозумілі, (з його слів і оповідань) реакції і вчинки гр. Казарян Працював під час спільного проживання з гр.Казарян на трьох роботах, потім, приходячи додому вже пізно ввечері, займався з сином, так як гр.Казарян., При тому взагалі не працюючи і повністю перебуваючи на утриманні батька дитини, або не вміла, або не могла, чи не хотіла самостійно займатися з дитиною в належній мірі і належним чином.
Наприклад, взимку 2010 року, коли гр.Казарян. разом з дитиною поклали в дитячу міську лікарню, так як у дитини був шлунковий грип, вона намеривались під розписку піти з лікарні разом з дитиною, яка не долікувавши його; і мій чоловік протягом 2-х днів умовляв її не виписувати дитину з лікарні під розписку і особисто хотів замість гр.Казарян лягти в лікарню, щоб долікувати сина належним чином; в кінці кінців, хоча йому це коштувало (за моїми спостереженнями) неймовірних зусиль і нервів, він все таки вмовив її там залишитися.

У травні-червні 2010 року, коли гр. Казарян дала нам з чоловіком недовгу можливість забирати до нас додому на половину тижня дитини (дата народження 15112006), я особисто спостерігала, що дитина явно, як мені здалося, не розвинений за віком, дуже погано і незрозуміло розмовляє по-російськи , рве і псує книжки, і починає проявляти знаки невдоволення і відмовлятися на пропозицію почитати йому якусь цікаву казку, не може намалювати навіть пелюстка квіточки, (!!!) не те що сам квіточку; не вміє ліпити з пластиліну; кусається і плаче, якщо йому не дозволити їм ті дії, які він хоче сам виконувати; агресивний і неуважітелен до однолітків під час прогулянок та ігор на дитячому майданчику (я не раз вислуховувала, особисто, слова невдоволення батьків інших дітей щодо сина мого чоловіка. І, як могла, намагалася займатися з дитиною, щоб розвинути його за віком і заспокоїти агресію , який спрямовується їм іноді по відношенню до дітей-однолітків). За це, у відповідь від гр. Казарян., Я отримала наступне: 270610 м гр. Казарян викликала міліцію в мою квартиру, де перебували батько дитини і його син. і силою відібрала у мого чоловіка сина, хоча права на місце проживання в відношенні їх сина судом не розмежовано.

Ось причина по якій батько дитини Казарян. не наважувався передавати гр.Казарян їх спільну дитину: коли дитина приїхав до нього від матері гр.Казарян в останній раз (по пам'яті) 25062010 г. Він став раптом лаятися матюками, чого раніше ми не спостерігали. Він неодноразово повторив нам історію про фільм порнографічного або еротичного (наскільки ми зрозуміли з його слів) змісту, який, з його слів, переглядав зі своїм дідусем, переказував один і той же сюжет, при цьому демонструючи свої геніталії !!! А потім раптом заявив чоловікові: "Тату, ти мене кинеш!"

Сама ж гр. Казарян. неодноразово висловлювала мені особисто свої побоювання з приводу того, що через більш кращих, ніж у неї, умов проживання і через те, що дитині може стати цікавіше і краще в будинку батька, ніж у неї вдома, вона дуже боїться, що дитина просто-напросто відмовиться в який-небудь момент до неї повертатися, і тоді вона його назавжди втратить (!!!). Як мені здається, саме цей її страх і вплинув на її рішення повністю захистити дитину від будь-яких контактів з його батьком, і вона вдалася до виклику міліції в будинок батька дитини, а далі написала наклепницьку, як мені здається, заява, вказавши в ньому , що батько дитини, нібито, загрожує їй фізичною розправою (зі слів слідчого ОВС и, по пам'яті).
Весь час після її відходу, починаючи з 27072009 року під час телефонних переговорів з моїм чоловіком., А з 14 вересня 2009 р фізично присутня поруч, з 1 січня 2010 року під час спільного проживання, я спостерігала його моральні муки і страждання. Мені коштувало величезних зусиль і кількості часу привести його в норму з тим, щоб він повернувся до життя і став знову їй радіти. Те, що зробила гр.Казарян 27062010 року та те, що продовжує здійснювати з моїм чоловіком з їх спільною дитиною, та й зі мною в даний час, морально катуючи на моїх очах мого чоловіка.

ДЕТАЛЬНО:

Гр. Казарян (колишня дружина мого чоловіка і мати його сина 4.5 років), не дає моєму цивільному чоловікові, можливості виконувати його громадянський обов'язок щодо його сина,, незаконно припинила 27062010г спілкування батька з сином, при цьому кілька разів, як мені здається, порушивши різні статті Законів РФ, і завдала особисто мені і членам моєї сім'ї моральну шкоду своїми, як мені здається, протиправними діями 27062010 року та, як видно, з листування з нею, не бажає (виходячи з її дій і листування з нами ) надавати своєму малолітньому, неповнолітній дитині медичну допомогу, ігноруючи прохання батька дитини і ігноруючи всю електронну переписку на цю тему, починаючи з 11092011р.
2010 р .:
1. викликаючи міліцію в мою квартиру, де перебували батько дитини і його син, мати дитини Казарян., Як мені здається, ввела співробітників ОВС в оману - права на місце проживання в відношенні їх сина судом не розмежовано.
Причина по якій батько дитини Казарян не наважувався передавати гр.Казарян їх спільну дитину полягала в наступному: коли дитина приїхав до нього від матері гр.Казарян в останній раз (по пам'яті) 25062010 г. Він став раптом лаятися матюками, чого раніше ми не спостерігали. Він неодноразово повторив нам історію про фільм порнографічного або еротичного (наскільки ми зрозуміли з його слів) змісту, який, з його слів, переглядав зі своїм дідусем, переказував один і той же сюжет, при цьому демонструючи свої геніталії !!! А потім раптом заявив чоловікові: "Папа ти мене кинеш!"

2. Викликавши міліцію, гр.Казарян знову, як мені здається, ввела співробітників міліції в оману і вони були змушені взяти батька дитини Казарян під варту і в наручниках відвезти до відділку ОВС Хамовники на очах у плаче сина, тим самим були порушені права батька дитини Казарян на свободу пересування, і він, як мені здається, був принижений на очах і в очах власного сина. Хочу додати, що претензій до працівників міліції я не маю, так як з моєї точки зору вони були введені в оману гр. Казарян.

3. Далі 27062010 р гр.Казарян., Попередньо по телефону розповівши мені, що мій чоловік вже заарештований, а мене вона зараз теж заарештує і виламає мені двері в квартиру (зміст загроз зразкову, по пам'яті), як мені здається, незаконно вторглася на територію моєї квартири (квартира є моєю власністю). Я не відкривала їй двері і не запрошувала зайти в квартиру, так як була зайнята дитиною, який кричав, що боїться матері і міліції і благав не відкривати двері. Двері перед цим просто не замкнули на ключ, так як батько дитини Казарян (з його слів) думаючи, що гр.Казарян Н.С. може привести з собою до квартири зовсім не міліцію, а енну кількість міцних знайомих чоловіків (особливо, з огляду на факт мого звірячого побиття в попередній вечір 2-мя невідомими особами), вибіг перед цим з квартири їй на зустріч, щоб захистити членів нашої родини, включаючи свого сина в даних можливих обставин. На моїх очах, а також на очах у мого сина і подруги сина, в той момент знаходилися в квартирі, вона просто відкрила двері своєї ж рукою і зайшла в мою квартиру, як в свою власну, схопила свого сина на руки і навіть не одягнувши його (він був в домашньому одязі), винесла на вулицю. Так як перед цим, на очах у 3-х чоловік, включаючи мене, дитина не хотів, щоб його мамі і міліції відкривали двері, боявся і бився в істериці, мені здається, що гр.Казарян винесла дитину з дому його батька проти волі самого дитини !!! Вся ця ситуація - те, що дитина бачила свого батька (з його слів) в наручниках, то, що, як бачила я і знаходилися в квартирі мій син і його подруга, відчув сильний страх і емоційні переживання - не могла, як мені здається, не заподіяти шкоди його психіці, і не могла не завдати йому стрес. Хочу зазначити, що при цьому співробітники міліції не порушували Закону, вони залишалися чекати біля порога квартири, не заходячи в квартиру).

Далі Казарян в своїй заяві в ОВС від 27062010г., Як мені здається, оббрехала мого цивільного чоловіка батька дитини Казарян., Вказавши, що той грозиться її вбити (зі слів слідчого ОВС Хамовники, по пам'яті) і, що з огляду на це вона просить захисту у ОВС. Нічого подібного батько дитини Казарян В.не говорив, я була присутня при всіх його телефонних переговорах з гр.Казарян під час даної конфліктної ситуації і таких слів не чула.

4. Я, 26062010г., Вийшовши погуляти ввечері з собакою, була по-звірячому побита 2 невідомими особами. Безумовно немає абсолютно ніяких доказів, що про мене так «подбала» гр.Казарян., Але у мене є всі підстави припускати це, з огляду на наші з нею телефонні переговори того і наступного днів. Довідка з травмпункту є, як мені здається, незабутнє спотворене обличчя, на лівій вилиці у мене залишився глибокий шрам, який по закінченні вже більше року з дня того інциденту, так і не зменшився в розмірах.

5. Після цього інциденту дитини відвезли з Москви його бабуся і дідусь, батьки Казарян. Там його щодня налаштовували проти свого батька і мене, і він навіть назвав мене "сукою", а далі просто перестали реагувати на дзвінки батька його дитині. Він дзвонив бабусі свого сина і у мене є аудіозаписи їх телефонних переговорів з дитиною на аудіокасеті та в цифровому форматі, зроблені в той період. Таким чином, на мою думку, батьки гр. Казарян, також, порушили права і самої дитини і надавали додатковий негативний вплив на психіку його сина.

6. В даний час, переїхавши з місця колишнього проживання на інше і не поставивши в курс батька дитини і мого чоловіка батька дитини Казарян, приховує від нього їх загального cина, тим самим в черговий, як мені здається, раз порушуючи Закон, право на спілкування батька з дитиною і право дитини на спілкування зі своїм батьком.


7. За місцем прописки - не з'являлася. Як з нею зв'язатися ніхто не знає, на електронні листи до неї вона перестала відповідати, як тільки батько її дитини довів до її відома, що хоче, щоб дитина була проконсультирован психологом, тому що є всі підстави вважати, що після ланцюжка подій, починаючи з 26062010р., він може бути психологічно не здоровий і запропонував особисто оплатити дані медичні послуги. В ОВС Хамовники, у відповідь на заяву батька дитини Казарян з проханням надати йому гр.Казарян (з його слів) адреса місця знаходження дитини, на сьогоднішній день ми маємо лише усний телефонний коментар слідчого ОВС. про те, що гр.Казарян дозволила передати батькові дитини лише номер її мобільного телефону, але відмовилася передати адресу свого (і відповідно дитини) місцезнаходження. Припускаю, що з урахуванням того, що на наші електронні листи до неї вона не відповідає, починаючи з 11092011р. (Приблизно плюс мінус день), вона також не стане говорити і по телефону.
Така реакція на звичайне і логічне, як мені здається, пропозицію батька дитини, показати сина лікаря, вкрай не логічна і підозріла і наводить нас на думку, що з дитиною, явно, щось не так.
8. Я листувалася з гр.Казарян на прохання мого чоловіка з його електронної пошти кілька днів, приблизно з 8 до 11092011р. , Так як мій чоловік, психологічно, не може з нею контактувати після всіх її протиправних, на мою думку, дій з ним і дитиною (листування є і може бути надана як доказ). В процесі абсолютно коректною і поважною, на мій погляд, по відношенню до гр.Казарян листування,, в ході якої вона сама ж розповідає про те, що у дитини в серпні місяці були проблеми психологічного плану при контактах з іншими дітьми, абсолютно без будь-яких підстав , гр.Казарян, раптом, ні з того, ні з сього, написала мені, жінці, таку фразу (слова передаю по пам'яті): "Так, пішов ти, ублюдок!" Далі зникла з листування на день або два, а потім, вибачившись, написала мені, що хтось, якoби, зламав її пошту і написав цей образливий текст і, що вона цього не писала !!!

9. Гр.Казарян своїми діями 27062010 c моєї точки зору, завдала всім членам моєї сім'ї моральну шкоду. Все дійство з двома протиправно, як мені здається, викликаними їй нарядами міліції, відбувалося на очах у сусідів. Мені тиждень було соромно вийти на вулицю і у мене боліло серце, у мого чоловіка після цих подій почалися не проходять головні болі і безсоння. Моєму синові, також, було соромно з'явитися на вулиці, і він поїхав за місто до своєї подруги. Його стан здоров'я на той момент також погіршився, а він страждає підвищеним внутрішньочерепним тиском і з дитинства спостерігається у невропатолога!

10. Після кількох днів електронного листування з гр.Казарян Н.С., яка закінчилася її не відповів на наші листи 11092011 у мого чоловіка почалася безсоння і він не може зосередитися на роботі і вже кілька днів практично нічого не їсть , зважаючи на повну відсутність апетиту (він дуже схуд всього за кілька днів листування з нею, а потім, починаючи з 11092011 з огляду на її не відповів на його прохання показати дитину лікарю, або хоча б надати докази того, що дитина жива і здоровий, і він продовжує худнути на моїх очах, у нього вже запали щоки від худорлявості !!!! і я практично не можу, ніякими моїми вмовляннями, змусити його приймати їжу), а у мене знову розболілося серце (у мене проляпс метрального клапана, діагноз поставлений мені в районної поліклініки лікарем-кардіологом більше 10 років тому, відповідне мед.заключеніе може бути надано як доказ) і піднявся тиск, також вже починаються і проблеми зі сном і проблеми з апетитом - я не можу спокійно дивитися, як мучиться мій чоловік, і нічим, при цьому, не в змозі полегшити його страждання !!!


Тетяна


Відповідь юриста:

Доброго дня, Тетяно. Ви не вказуєте, чого ви хочете домогтися в ситуації, що склалася. Наші фахівці можуть проконсультувати вас з приводу направлення позову про визначення місця проживання, порядку спілкування з дитиною, позбавлення матері дитини батьківських прав і тому Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в даній проблемі.

 

Додаткові матеріали:

 • Обмеження спілкування батька і дитини в судовому порядку
 • Як оформити відмову батька від дитини, для його подальшого усиновлення?
 • Чи можна позбавити батьківських прав батька дитини, який постійно п'є?
 • Позовна заява про встановлення батьківства та про зміну в актовому записі п ...
 • Позовна заява про встановлення батьківства та про зміну в актовому записі п ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ