Узаконення житлового будинку, побудованого замість згорілого, в судовому порядку

У 1999 році згорів житловий будинок, зареєстрований за адресою: м Москва, вул. ******, Будинок * (Молжаніновському район). Я і мій батько прописані в цьому згорілому будинку. Пожежа сталася з вини нині померла сусідки через використання їй неисправленного пічного обладнання.
Будова знаходилося у спільній частковій власності (3 сім'ї, частки: 51/10022/10027/100). За договором купівлі-продажу від 1989 року нам була передана 51/100 частину будинку (на праві особистої власності). Земельна ділянка (заг. Площа - 01596 га), на якому знаходився даний житловий будинок, був виділений колишнім власникам за договором надання в безстрокове користування під будівництво індивідуального житлового будинку на праві особистої власності (1950 рік).
За рішенням Головінського районного суду (від 110408) було припинено право спільної часткової власності на будинок.
Постановою Уряду Москви від 300107 затверджено регламент підготовки документів для отримання дозволу на будівництво в «режимі одного вікна». Але коли були зібрані документи і розроблений проект будинку, головний архітектор не дав дозвіл на будівництво (займався цим батько, каже, що начебто через якийсь просрочененной довідки). Купа довідок, документів, розпоряджень - толку ніякого
На даний момент: сусіди, які мають спочатку (до пожежі) 27/100 часток вступили в спадщину (після пожежі їх мати, що володіє частиною будинку, померла), за рішенням суду від 110408 оформили у власність свій заново відбудований будинок (на місці, більшому ніж колишній фундамент). За ними тепер закріплений житловий будинок за адресою: вул. ****, хата. *, Стор. 1. Зараз з'ясовується, що їм також відписали 012 га землі (з їх слів + показували якісь документи мамі, я їх не бачила).
Ми також побудували на колишньому фундаменті будинок (всередині ще не до кінця облаштований)
В результаті проведення будівельних робіт по відновленню будинку, належали нам і сусідам частини будинку, є окремо стоять домоволодіння (відстань між будинками близько 40 см), тим самим нами проведено розділ спільної власності.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вам необхідно узаконити будівлю в судовому порядку, так як замість одного будинку побудовано два. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Як змусити боржника виплатити заборгованість за рішенням суду?
 • Кому належить земля під приватним будинком, що знаходиться в общедолевой вл ...
 • Як заборонити сусідові будівництво будинку, якщо власний будинок під загроз ...
 • Як заборонити сусідові будівництво будинку, якщо власний будинок під загроз ...
 • Ризики за договором про участь у господарській діяльності споживчого товари ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ