Питання про оплату послуг наданих садівницьким Некомерційні товариством індивідуальним садівником.

Є власником земельної ділянки 15 сот і вдома у Чеховському р-ні Моск.обл. Купив будинок і уч. понад 20 років у селі, через 10 років мою територію оточили землі СНТ. Членом СНТ не є, на ділянці своєму з'являюся не частіше 1-2 разів за сезон.Председатель СНТ вимагає, щоб мною оплачувалися послуги з охорони СНТ, за утримання дороги, вивіз сміття, за поливальну воду, за отримання ліцензії на водопровідну вишку (для поливу ), за неприсутність на суботниках по прибиранню території СНТ, за світло загального користування, ремонт в'їзних воріт Причому у мене немає ніякого договору з СНТ на користування цими послугами Від оплати яких послуг я можу відмовитися?


Олег Вікторович

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Олег Вікторович. Дія статуту садівничого Некомерційні товариства (СНТ) не поширюється на громадян, які ведуть самостійне господарство на своїй земельній ділянці. Індивідуальні користувачі, яким ви і є, зобов'язані тільки виконувати вимоги закону щодо цільового використання ділянки, протипожежні та санітарні норми, а також не порушувати громадський порядок.
Законодавство говорить про обов'язок садівничого Некомерційні товариства укласти договір з особою, яка не є членом об'єднання, але не вказує на аналогічну обов'язок такої особи. Якщо Ви не користуєтеся об'єктами інфраструктури СНТ, то воно не має права вимагати від вас зазначених платежів.

 

Додаткові матеріали:

 • У яких випадках має місце спрощений порядок реєстрації права власності на б ...
 • Чи правомірно виключення з членів СНТ за несплату членських внесків?
 • Чи може СНТ пропонувати ділянку в користування, якщо не відомий його власни ...
 • Як оплачувати комунальні послуги власникам земельних ділянок, на яких не ве ...
 • Правомірність стягування членських внесків за дві ділянки в подвійному розм ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ