Неправомірні дії співробітників ГИБДД: як з ними боротися?

Здрастуйте! У мене питання ГИБДД. У мого чоловіка вилучили водійське посвідчення, нібито через порушення правил ж /д переезда.А ситуація була така: переїжджаючи переїзд попереду утворився затор, ми були змушені зупинитися після шлагбаума перед рейками (їхали на зелене світло, шлагбаум не був опущений). За сигналом залізничника ми переїхали далі переїзд, але попереду на посту ДАІ нас зупинили і вилучили права.Муж в протоколі від пояснення відмовився. Скажіть будь ласка що в такому випадку робити далі? Через тиждень нам іти в ГАІ.SOS!


татьяна

Відповідь юриста:


Здравствуете, Тетяна. Всі матеріали по справі ГИБДД зрадить в суд для притягнення вас до відповідальності за адміністративне правопорушення. Вам необхідно подати суд наступні документи:

- Пояснення по справі про адміністративне правопорушення, де ви повинні описати всю ситуацію: що ви виїхали на ж /д шляху на дозволяючий сигнал світлофора, що шлагбаум був піднятий і т.д.
- Клопотання, де вказуєте "що ви, керуючи автомашиною, проїхали залізничний переїзд на заборонний сигнал світлофора", згідно ст.12.10 ч. 1 КоАП РФ діяння вчинене вами не є адміністративно караним, оскільки відповідальність за цією статтею настає за виїзд на залізничний переїзд на заборонний сигнал світлофора. Керуючись ст. 24.5 КоАП РФ просите припинити провадження у справі, за відсутністю події правопорушення.
- Клопотання про витребування відомостей на підставі ст. 26.10 КоАП РФ. Вам необхідно зобов'язати дати свідчення працівника переїзду, який у свою чергу повинен був внести в журнал запис (якщо ви скоїли правопорушення).

У більшості випадків, ж /д переїзди оснащені камерами відеоспостереження. Записи яких потрібно теж долучати до справи.
Наші досвідчені юристи захистять Ваші права від неправомірних дій співробітників ДІБДР.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна продовжити тимчасове водійське посвідчення, якщо справа ще не прий ...
 • Як притягти до відповідальності водія, з вини якого був збитий пішохід?
 • Перспектива задоволення позову про відшкодування шкоди заподіяної неправоме ...
 • Порядок оскарження постанови про адміністративне правопорушення
 • Порядок оскарження постанови про адміністративне правопорушення в суді?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ