Як розлучитися з витратою найменшої кількості часу і оспорити батьківство?

Ми з дружиною хочемо розлучитися з обопільної згоди. Є спільна дитина. Біологічний батько не я. Експертизи не було, але дружина це не заперечує. Прописані обидва у Волгограді, але живемо в Москві. Питань декілька. Основний - як оформити розлучення з найменшими витратами часу? Наскільки я розумію, розлучення оформляється тільки через суд. Чи необхідно присутність обох сторін у суді? Заяву до суду подається по місцю прописки або можна розлучитися в Москві (московської реєстрації немає)? Що потрібно зробити, що б переоформити право батьків

Олександр

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Александр. Для розлучення у суді не обов'язково присутність обох сторін, ви можете доручити це адвокату, або написати заяву з проханням про розгляд справи у вашу відсутність. Заява про розлучення може бути подано позивачем до суду не тільки за місцем проживання відповідача, але і за місцем проживання позивача, якщо при ньому перебуває неповнолітня або за станом здоров'я виїзд позивача до місця проживання відповідача представляється для нього скрутним. Запис батьків у книзі записів народжень може бути оскаржена тільки в судовому порядку на вимогу особи, яка записана в якості батька дитини, або особи, фактично є батьком дитини.

Важливо, що батько не може оспорити своє батьківство, у разі якщо під час запису батьків у книзі записів народжень, йому вже було відомо, що він насправді не є батьком дитини.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи потрібно отримувати дозвіл другого батька для реєстрації дитини за місце ...
 • Які потрібні документи для позбавлення батька батьківських прав?
 • Які потрібні документи для позбавлення батька батьківських прав?
 • Як розірвати шлюб з дружиною без її згоди при відсутності майнового спору?
 • Чи потрібно визначати місце проживання дитини якщо у батьків немає спору?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ