Чи знімуть всю сім'ю з черги на поліпшення житлових умов, якщо один з подружжя скористається соціальної іпотечною програмою?

Наша сім'я з 4 чоловік (я, чоловік і два сини-23 і 25 років) займаємо 2 кімнати в 3-х кімнатній комунальній квартирі в ЦАО. Загальна S, яка за нами числиться - 4841 м кв, житлова - 348 м кв. У черзі на поліпшення житлових умов стоїмо з березня 1992. У третій кімнаті прописано 8 чоловік, теж черговики. У цьому році ми з чоловіком розлучилися і виникла необхідність терміново роз'їхатися. У Департаменті жител. політики і жив. фонду (Газетний провулок) нам пояснили, що або я, або чоловік можемо скористатися соціальною іпотекою і виїхати з цієї квартири. При!
цьому решта троє залишаються в черзі. Коли чоловік звернувся до Житлового відділ Таганського р-ну з цим же питанням, йому сказали, що він може скористатися цією програмою, але при цьому вся сім'я знімається з черги. Хто правий і якими документами потрібно керуватися при вирішенні нашого питання?

sorbot@yandex.ru

Відповідь юриста:

Привіт, у вашому випадку мало місце навмисне погіршення житлових умов, а саме - розірвання шлюбу. Тому скористатися програмою соціальної іпотеки може тільки один з колишнього подружжя.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи законно стояти в черзі на поліпшення житлових умов понад двадцять років?
 • Чи може сім'я встати на чергу на поліпшення житлових умов після з навмисно ...
 • Чи може сім'я з трьох осіб приєднати собі звільнилася кімнату в комунальні ...
 • Чи має сім'я з двох чоловік претендувати на поліпшення житлових умов?
 • Адміністрація вимагає від сім'ї виписатися з житлового приміщення: чи прав ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ