Чи є відповідальність за погрозу фізичною розправою в законодавстві країни?

здравствуйте! у мене проблема з соседямі.все почалося після смерті тещі.он почав звинувачувати мене і мою сім'ю в тому що ми нібито заважаємо йому жити, що у нас постійно грає музика і т.д.он ходив у міліцію і писав на нас необгрунтовані жалоби.визивает кожен раз міліцію на нас якщо почує будь-який звук з боку нашого подьезда, хоча ми нічого неделает дивується навіть приїжджаючи наряд міліціі.вчера ми з дружиною ходили в міліцію і написали на заевленіе так як вчора він побачивши нас на вулиці почав погрожувати нам фізичної розправою а тоесть всіх нас вбити як тільки у нього закінчиться кодіровка.что сним робити ніхто незнає, а я боюся за життя дитини (14 років) і за життя дружини потомучто невідомо що у цієї людини в голові він кодований вже кілька раз.подскажіте що можна сделать.спасібо

сергей

Відповідь юриста:

Привіт, Сергій. В даному випадку, ви маєте право направити в правоохоронні органи заяву про погрозу вбивством (стаття 119 КК РФ): погроза вбивством або заподіянням тяжкої шкоди здоров'ю, якщо були підстави побоюватися здійснення цієї погрози, карається обмеженням волі на строк до двох років, або арештом на строк від чотирьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до двох років.

 

Додаткові матеріали:

  • Чи можна примусово виписати з муніципальної квартири хулігана?
  • Що робити якщо загрожує колишній чоловік, куди звертатися?
  • Яке покарання передбачене за крадіжку за кримінальним законодавством?
  • Чому при перегляді покарання у зв'язку із змінами в законодавстві призначе ...
  • Чи може магазин заборонити перебування в магазині з коляскою?


  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ