Пред'явлення вимог кредиторами до спадкоємця, не набрало спадкові права

Здрастуйте! У нас от яка проблема. Моя невістка і брат взяли кредит (оформлений на невістку). Платив брат. Тепер він помер і залишився борг за невісткою. На грунті втрати чоловіка вона лежить в психлікарні. Лікар сказав, що вона не чого не розуміє і не пам'ятає, лежати їй довго тому вона не дієздатна. Залишився син дорослий, у спадок він ще не вступив. Банк загрожує їм виселенням із квартири в сарай. Син готовий виплачувати, але поки він сам хворий і не працює. Скажіть будь ласка чи мають вони права на виселення їх із квартири. Сума боргу 100 УРАХУВАННЯМ Вони постійно дзвонять і терерізіруют сина, він і сам вже на межі божевілля. Він не відмовляється платити, як знайде роботу. Якщо він візьме з психлікарні довідку, що мати не дієздатна, вона може чим те допомогти їм. Що йому робити. Посоветуйте.Денег у нього не. Я тітка, сама ховала брата на свої гроші. Я пенсіонерка і їм допомогти не можу, але боюся, що вони залишаться на вулиці. Адже квартира коштує не 100 УРАХУВАННЯМ Що ж виходить Банк відбере їх квартиру, яка коштує набагато дорожче їх боргу. Продати квртіру вони не можуть, щоб поміняти на меншу, тому ще не пройшло 6 міс., а тільки 2. Допоможіть, у нас немає грошей на адваката і юріста.Спосібо. Телефон сина.

Відповідь юриста:

Здравствуйте, для початку необхідно знати: що за кредитний договір був укладений, якщо це не іпотека, то боятися виселення вашому племінникові нема чого. Так як, згідно ст. 446 ЦПК РФ: Стягнення за виконавчими документами не може бути звернено на наступне майно, що належить громадянинові-боржникові на праві власності:

житлове приміщення (його частини), якщо для громадянина-боржника і членів його сім'ї, які спільно проживають в належить приміщенні, воно є єдиним придатним для постійного проживання приміщенням, за винятком зазначеного в цьому абзаці майна, якщо воно є предметом іпотеки і на нього відповідно до законодавства про іпотеку може бути звернено стягнення

До того ж ваш племінник ще не вступив у спадкові права, тому кредитори не можуть пред'являти йому жодних вимог.

 

Додаткові матеріали:

  • Стягнення заборгованості за кредитним договором колекторським агентством
  • Чи законні вимоги колекторів про стягнення заборгованості
  • Стягнення заборгованості за кредитним договором колекторським агентством
  • Виселення із службового житла через несплату комунальних платежів
  • Майно, на яке не може бути накладено арешт виконавцями

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ