При приватизації квартири не були враховані інтереси неповнолітнього: що робити?
в листопаді 2007 року укладено добровільне "Угода про визначення часток у спільній сумісній власності" (трикімнатна квартира, м.Москва, ул.Віліса Лаціса) між 4 людьми: я, мої батько і мати і племінниця - 25% кожному. А в квартирі прописані 3 особи, я, мій батько, мій неповнолітній син-2000 року народження. (Мати померла в 2008 році). При приватизації не враховані інтереси мого неповнолітнього сина.
Чи можу я добитися скасування "Угоди про визначення часток у спільній сумісній власності"? Далі, чи можу я включити в нього сина з виділенням йому частки? Буде 5 чоловік в "Угоді про визначення часток " разом з померлою матір'ю або тільки 4?
Михайло Двойнін
Відповідь юриста:
Привіт, Михайло. Якщо у приватизації не були враховані права неповнолітньої дитини, прописаного на житловій площі, то приватизація в судовому порядку може бути визнана недійсною - подавайте позовну заяву до суду. Після винесення судового рішення, ви можете знову подати документи на приватизацію. На цей раз у приватизації братимуть участь всі громадяни, прописані у квартирі. Якщо приватизація буде визнана недійсною, то і укладена угода про визначення часток у спільній сумісній власності також недійсна. Після приватизації мешканці зможуть укласти нову угоду.
Додаткові матеріали:
Питання про распріватізаціі квартири за заявою неповнолітньої дитини, пропи ...Кому дістанеться квартира після смерті колишнього чоловіка: дітям або ниніш ...Чи можна приватизувати муніципальну квартиру без згоди одного з мешканців?Хто бере участь у приватизації квартири та як виписати із квартири колишньо ...Чи повинен покупець платити податок 13% від продажу квартири?