Як правильно написати заяву про реабілітацію і куди його спрямувати?
Батько-1927г.рожденія був засуджений 06.08.1948г.Военним трибуналом військової частини 83355 Приморського округу за Указом Президії ВР СРСР від 04. 07.1947г.Освобожден з місць позбавлення волі 29.04.1953г. по ст.4 Указу від 27.03.1953г.Время перебування в місцях позбавлення волі зараховується у трудовий стаж тільки за пред'явленням документа про реабілітацію, АЛЕ ТАКОГО ДОКУМЕНТА У БАТЬКА НЕТ.КАК ПРАВИЛЬНО СКЛАСТИ ЗАЯВУ В ПРОКУРАТУРУ ОБЛАСТІ З ПИТАННЯ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕГЛЯДУ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ПО СУДІМОСТІ.АРХІВНАЯ ДОВІДКА І ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ мають.
Лідія
Відповідь юриста:
Привіт, Лідія. Заява про реабілітацію пишеться в довільній формі і може бути спрямована не тільки вашим батьком, але й вами. Відповідно до Закону "Про реабілітацію жертв політичних репресій": заяви про реабілітацію можуть бути подані самими репресованими, а одно-якими особами чи громадськими організаціями. Заяви подаються за місцем знаходження органу або посадової особи, яка прийняла рішення про застосування репресій, або за місцем проживання заявника щодо осіб, зазначених у пункті «в» статті 3 цього Закону, - в органи внутрішніх справ, у відношенні інших репресованих - в органи прокуратури . Строк розгляду заяв про реабілітацію не може перевищувати трьох місяців. Рішення про відмову у видачі довідок про визнання осіб потерпілими від політичних репресій можуть бути оскаржені.
Додаткові матеріали:
Чи можна позбавити батька дитини батьківських прав, якщо останній не цікави ...Чому при перегляді покарання у зв'язку із змінами в законодавстві призначе ...Що робити, якщо засуджений не згоден з терміном позбавлення волі?Чи має право суд відмовити в УДЗ, якщо засуджений відбув 2/3 покарання?Заява в прокуратуру