Які права з'являються у мешканця муніципальної квартири?
Здравстуйте!
таке питання.
одокомнатная квартира --- прописані двоє (мама і дочка)
мама заміжня більше 10 років, але він не пропсан.
Зараз стоїть питання про приватизацію!
я проти приватизації на двох з мамою, щоб потім він не був спадкоємцем і не зміг написати заповіт на свою частку свої дітям.
вона ж хоче щоб у нього типу була своя частка (у нього немає ніде прописки) як дружина переживає за нього, якщо щось трапиться з нею.
я їй запропонувала прописати його! щоб він зміг отримувати пенсію, інвалідність або що то так ще. (Як вони говорять з тимчасової не дають)
але тільки після того як приватизуємо всю квартиру на мене!!
він же будучи прописаний все одно нічого зробити не зможе? тільки дожити свій вік? якщо я власниця. це так?
через 3 міс ще внучка народитися, моя дочка, теж туди пропишу)))
я мамі кажу, у мене квартира є де жити, я Вас виганяти не збираюся
але вона хоче бути спокійна за нього
Підкажіть будь ласка, якщо ми його прописуємо, я в наслідку нічого не втрачаю, тому що буду єдиною власницею?
або як мені краще вчинити?
Відповідь юриста:
Здравствуйте, Ирина. Якщо ви пропишіть дружина вашої матері в квартирі, то при приватизації він має право на частку в квартирі. Також він може відмовитися від частки і отримати право довічного користування житлом. Ще можливий варіант того, що після реєстрації співмешканця він не дасть вам дозвіл на приватизацію квартири. Після реєстрації вашої дочки, остання повинна брати участь в приватизації обов'язково.
Додаткові матеріали:
Яка доля власності громадянина, поміщеного в психоневрологічний інтернат?Чи потрібно оскаржувати приватизацію для того, щоб передати частку у кварти ...Як розміняти приватизовану квартиру, якщо співвласники цього не бажають?Як приватизувати муніципальну квартиру, якщо вже брав участь в приватизації ...Спадкування майна спадкодавця після його смерті