Позовна заява про визнання

Позови про визнання якогось права складають велику групу позовів, мета яких - встановлення наявності чи відсутності певних правовідносин між сторонами (визнання права власності, визнання угоди не дійсною і т.д.). Внаслідок цього, подібні позови називаються Установітельние.

Існує два види позовів про визнання: позитивні (про визнання права або обов'язки) і негативні (про визнання відсутності права), іменовані також негаціоннимі. Загальна риса цих позовів у тому, що вони спрямовані на визнання факту (права), а не на примус до якого небудь дії.

Позовна заява про визнання права власності на певне майно має бути підтверджене відповідними правовстановлюючими документами. Крім того, суд бере до уваги свідчення свідків та інші документальні свідчення приналежності даного майна позивачеві. Юрист допоможе визначити дійсність цих документів (неправильне оформлення і недотримання термінів дії служить причиною відмови розгляду судом позовної заяви), а в разі їх відсутності пояснить, як оформити необхідні документи з мінімальними витратами часу і грошей. За бажанням клієнта частково або повністю роботу по збору та складання документів, необхідних для судового позову, виконають наші юристи.

Фахівці нашого центру підготують позовну заяву про визнання права власності, про визнання угоди недійсною, про визнання авторства, про визнання батьківства, про визнання відповідача дієздатним чи недієздатним, інші позови про визнання, забезпечать захист прав довірителів в суді і апеляційних інстанціях.

 

Додаткові матеріали:

 • Позов про визнання власності
 • Позов про право (позов про визнання права)
 • Позовна заява про право власності
 • Визнання угоди недійсною
 • Захист права власності

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ