Правильність складеного заяву в прокуратуру за фактом неправдивого виклику поліі

Прошу Вас перевірити заяву в прокуратуру м. Серпухова і усунути помилки.
Прошу прокуратуру (як я прочитав прокуратура надійшла в схожому випадку) порушити кримінальну справи за ст.306 КК РФ (свідомо помилковий донос про вчинення злочину). І стаття 19.13. Завідомо неправдивий виклик міліції. А так само виконати обов'язок, про надання в мою адресу повної інформації з цієї нагоди. Це зобов'язує ряд ФЗ РФ (ФЗ про інформацію, ФЗ про прокуратуру, ФЗ про поліції і т.д., а так само норми Конвенції).
У неділю 10 квітня 2011 по моєму домашньому адресою, (приблизно після обіду) приїхали міліціонери, тому хто то повідомив, що у мене в квартирі знаходиться насильно затащенний мною заручник або ще щось (точно не пам'ятаю, оскільки ми з матір'ю сильно перелякалися такого візиту, тому подробиці не з'ясовували). Оглянувши квартиру і опитавши сусідів, співробітники міліції зрозуміли, що повідомлення було завідомо неправдиве. З метою виявити, хто так знущається над групою міліціонерів і надомних з матір'ю, прошу вислати на мою адресу номер телефону, з якого був анонімний дзвінок і аудіо запис дзвінка (тобто голос дає завідомо неправдиву інформацію). Заздалегідь попередити, що б голос не був знищений. Підозрюваний у цьому у мене один, тим більше дзвінок, як я зрозумів, був центрального пульта з Москви по 02 а не з Серпухова (або я не дочув). ФЗ про поліції і ст.24 п.2 Конституції РФ покладає цей обов'язок на посадових осіб, які мають у своєму розпорядженні даною інформацією. Це загальновизнане право людини в РФ захищене ст. 140 КК РФ.
Прошу дати адресу, за якою я зможу зробити запит (про видачі мені запис голосу та номери з якого дзвонили) як громадянин, у відношенні якого було здійснено дзвінок по 02 в якому прозвучали відомості, що порочать його честь, гідність та ділову репутацію. Тим самим заподіяли моральну шкоду мені і моїй матері.
Це описано в ряді законодавств, наприклад п.2 ФЗ про поліцію. Копія закону: 2. Відомості, що порочать честь, гідність і ділову репутацію громадянина.

Відповідь юриста:

Привіт, заява може бути складена у довільній формі, але повинен містити:

-Обов'язкова наявність підпису звернувся із зазначенням прізвища, імені, по батькові;
-Документ повинен містити виклад суті справи, а також дані про сьогодення місці проживання, навчання або роботи.


Після звернення громадян до прокуратури, їх зареєструють в журналі особистого прийому та зареєструють сама заява.
Заява має бути дозволено в строк не пізніше тридцяти днів з дня реєстрації в прокуратурі, а якщо воно не потребує додаткового вивчення і перевірки - не пізніше п'ятнадцяти днів, якщо інший термін не встановлено федеральним законом.
Заява вважається дозволеним, якщо розглянуті всі поставлені в ньому питання, на них дано мотивовані і зрозумілі заявнику відповіді, а також вжито необхідних заходів і відправлений письмову відповідь.

 

Додаткові матеріали:

  • Заява в прокуратуру для перевірки роботи комісії санітарного контролю
  • Правильне складання заяви в прокуратуру про недотримання законності
  • Складання заяви в прокуратуру при невиконанні рішення суду?
  • Оскарження відмови в порушенні кримінальної справи в судовому порядку
  • Оскарження бездіяльності поліції співробітникам прокуратури

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ