Передача житлового будинку, що належить колгоспу, на баланс муніципалітету

Живемо в колгоспній квартирі протягом 20 років і більше. Протягом усього цього періоду він не зазнавав ні поточного, ні капітального ремонту з боку балансоутримувача. Всі види робіт з утримання будинку, виконуються мешканцями за свій рахунок.
За останній 2011 рік мешканцям стали приходити юридично необгрунтовані і фактично непідтверджені повідомлення про заборгованість за нібито надані житлові послуги, з захмарними сумами. Ніяких послуг мешканцям не виявляється! Всі заяви жителів приймаються і залишаються поза увагою і руху. Ігноруються. Власник не зачитує вартість робіт вироблених жителями в рахунок плати за житлові послуги. У будинку величезний моральний і фізичний знос. Всі комунікації вимагають заміни. На торцевій частині будинку зі східного боку вже протягом 7 років розвивається тріщина, від вершини будинку до його основи. Через порушення герметичності в стіні в квартирах № 16 і № 12 на стінах утворюється грибок і пліснява, в зимовий час відбувається витік тепла. Мешканцем будинку було написано заяву про проведення експертної оцінки тріщини в 2008год, чекаємо до цього дня.
У 2009 році СХА /колгосп /«П /уклав договір на управління багатоквартирними будинками 6789 з ТОВ« Б »на один рік. Ця угода не увінчалася успіхом. Протягом всього року зобов'язань за цим договором не було виконано. На 2011 рік договір не був продовжений. За словами головного бухгалтера СХА /колгосп /«П» Зуєвої С.В заборгованість перед ТОВ «Б» на 2011 рік становить 300 тисяч рублів.
Ні муніципальне утворення, ні районна адміністрація, не мають можливості включити їх в якусь з відповідних програм, включаючи фінансовану федеральним Фондом сприяння реформуванню ЖКГ, так як на баланс муніципалітету вони не передані.
Питання: чи можна, якими небудь шляхами передати будинок на баланс муніципального освіти?

Відповідь юриста:

Добрий день. Вам необхідно направити колективне позовну заяву в суд про невиконання компанією, що управляє своїх обов'язків. Передати будинок на баланс муніципалітету може тільки власник. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Оскарження відмови у продовженні реєстрації за місцем перебування
 • Чому будинок, підвідомчий підприємству не переводять на баланс міста?
 • Як контролювати витрату коштів на утримання і ремонт житлового приміщення?
 • БТІ відмовило в наданні копії акта про проведені роботи
 • БТІ відмовило в наданні копії акта про проведені роботи

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ