Відмова у викупі службового житла, наданого сім'ї

Здрастуйте, чоловік на роботі отримав службову 3-кімнатну квартиру на сім'ю з 3 чоловік: він, я і наш син. Ми втрьох прописані постійно в службовій квартирі. Наш син дитина-інвалід, постійно спостерігається в психо-неврологічному диспансері, його зоболеванія входить до переліку захворювань, що дають право на надання додаткової житлової площі. Ми з чоловіком не можемо мати спільних здорових дітей тому в червні 2011 я народила ще одного сина від іншого чоловіка, з яким ми не перебуваємо в шлюбі, але в свідоцтві про народження молодшої дитини він вписаний батьком. Молодшу дитину ми також прописали в службовому житлі. Зараз ми отримали можливість оформити службову квартиру у власність. Однак, нам пропонують викупити лише 2-кімнатну квартиру в зв'язку з тим, що у чоловіка і старшого сина-інваліда є у власності однокімнатна квартира. Молодшу дитину в розрахунок не беруть зовсім, тому що чоловік не є його батьком. Або ще в жілкоміссіі пропонують надати документи про житлові умови батька молодшу дитину, який проживає в Воронезької області. Підкажіть будь ласка, наскільки правомочний відмова нам у викупі 3-кімнатної квартири, яку ми зараз займаємо? Дійсно ми повинні зв'язуватися з номінальним батьком молодшого дитини і надавати документи про його житлові умови, якщо дитина прописана з матір'ю, тобто. зі мною, а з батьком ми в шлюбі не перебували і не складаємося?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, законодавець не визначає норми надання для службового житла. Чим обґрунтовується відмова у викупі трикімнатної квартири? Ви маєте право оскаржити відмову в судовому порядку.
Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Реєстрація неповнолітнього в квартиру другої дружини батька
 • Як домогтися проживання дитини з батьком і виплати матір'ю аліментів?
 • Як перешкоджати вселення родички чоловіка в квартиру з дитиною?
 • Чи повинен колишній чоловік реєструвати неповнолітньої дитини в квартирі?
 • Чи можна зобов'язати батька зареєструвати дитину за своїм місцем проживанн ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ