Звернення в банк для перерахунку процентної ставки по кредиту

Привіт, мій чоловік 1042008г. взяв кредит в ТОВ "Х" на суму 69979р. з них 9979р. страховий внесок, терміном на 3 роки. Відсоткова ставка виявилася завищеною, ми виплатили 75000р., І попоросілі перерахувати нам відсотки по кредиту, але банк відмовив. Після чого ми вислали заяву в банк про те щоб рассторгнуть договір. Підстава - порушення - ст. 856 ГК РФ., Закрити депозитний рахунок, просили видати виписку з книги реєстрації відкритих рахунків, потверждает факт відкриття /закриття рахунку, просили видати копію картки із зразками підписки до нашого рахунку і так далі. Але відгалузилося не було. Десь через рік прийшов лист про порушення виконавчого провадження, щодо мого чоловіка, так як в термін п'ять днів ми не виплатили суму яку вони просили. 27092010г мировим суддею був виданий судовий наказ за заявою банку про стягнення з чоловіка заборгованості за договором позики в розмірі 8050828р. плюс держмито.
Ми в термін звернулися із заявою про скасування судового наказу. І 06042011г. на оснавании ст.129 ЦПК РФ суддя скасував судовий наказ. 27092011г. приходить новий лист від ТОВ Колекторського агенства "С" про початок судового стягнення.
Підкажіть будь ласка, що робити, може подати позов до суду, що б вони відстали, і чи можуть вони взісківать борг в примусовому порядку?

Відповідь юриста:

Привіт, як видно з ваших слів - ви перестали виплачувати кредитні платежі після звернення в банк з вимогою про перерахунок процентної ставки, чого робити не можна. Якщо ви вважали, що договір вкрай невигідний, необхідно було звернутися до суду. В даному випадку банк реалізує своє право кредитора про стягнення заборгованості за договором в судовому порядку.

Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чому банк вимагає при стягненні заборгованості сплатити всю суму за кредитн ...
 • Що робити якщо банк висунув претензії про несплату кредиту?
 • Правомірність вимог про погашення заборгованості від колекторського агентст ...
 • Вимога банку про виплату неустойки крім суми, визначеної в судовому рішенні
 • Захист житлових прав спадкоємців позичальника іпотечного кредиту

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ