Шанси на прийняття судом позитивного для позивача рішення

відмовившись звільнитися за власним бажанням, 250608 була незаконно звільнена за ст.81 ч.1 п.11 ТК РФ через особисту неприязнь нового директора школи. Йому допомагає знайомий діючий прокурор. 051208г. Дорогомиловский суд Москви "узаконив" незаконне звільнення. 280909г. Одинцовский міський суд без судового засідання виніс завідомо неправосудне рішення - відмова у встановленні юридичного факту мого навчання з посиланням на постанову ОВС, скасоване 110609р.
ККС скаргу на неправомірні дії судді не перевіряла, голова суду - теж: матеріалів перевірки немає, немає перевірки та аналізу відеозапису засідання, є повідомлення "перевірка проводилася за матеріалами цивільної справи". Але це абсурд. Всі мої звернення відправляються в прокуратуру Москви, яка, нічого не перевіряючи, прикриває дії Дорогомиловской прокуратури, а там - один директора.
СК Б зрушив справу з мертвої точки - є постанова від 290911 про використання в судах підробленого постанови. Дорогомиловский МСО не знайшов виконавця і замовника, а УОД ГУВС Москви 250410 повідомило про притягнення винних до дисциплінарної відповідальності. В даний час судами призначені засідання щодо перегляду рішень за нововиявленими обставинами: в Москві - на 051211 в Одинцово - на 291111. Адвоката немає. Пенсія - єдиний дохід. В ЄСПЛ моя скарга з 2010 року. Необхідно звернути доповнення. Чи реально виграти суди?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Клопотання про ознайомлення з матеріалами справи про адміністративне правоп ...
 • Оскарження судового рішення про визнання непріобретшімі право користування
 • Як правильно оскаржити рішення суду, з яким позивач не згоден?
 • Що робити якщо прокурор ініціює визнання шлюбу недійсним?
 • Оскарження несправедливого судового рішення про скорочення

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ